Idomybes

Yra tokių, kurie visą gyvenimą zyzia, kad jie blogai gyvena…

Iššvaistyti galima viską. Yra žmonių, kurie niekada negyvens pritekliuje, kad ir kiek jie uždirbtų. O yra žmonių, pas kuriuos galų gale būtinai bus perteklius, kad ir kaip juos apiplėštų.

Nuo pinigų kiekio čia niekas nepriklauso, tik nuo požiūrio į juos. Iššvaistyti galima viską.

Yra žmonių, kurie vis tiek neatliks jiems pavesto darbo, kad ir kiek jiems sumokėtų. O yra žmonių, kurie vis tiek padarys savo darbą, net jei jiems išvis nesumokės. Ir vėlgi esmė ne piniguose, o požiūryje į darbą. Kad nieko nedarytum, pasiteisinimą galima sugalvoti visada.

Yra žmonių, kurie visą gyvenimą zyzia, kad jie blogai gyvena. Ir jie išties blogai gyvena net tada, kai turi viską geram gyvenimui. O yra žmonių, kurie visada gyvena gerai, net tada, kai neturi nieko.

Ir tai visiškai neturi ryšio su materialumu. Тai – žmogiška.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page