Idomybes

10 mylinčios žmonos priesakų

Mylinti moteris, norinti neprarasti išrinktojo, turi nedaryti tipiškų klaidų, paverčiančių ją potencialia vieniše. Psichologai suformavo 10 mylinčios žmonos priesakų:

1. Verta vengti notacijų ir isterikų. Toks elgesys nepadidins šanso būti išgirsta. Tai tik padarys jus erzinančiu objektu.

2. Negalima persekioti vyro. Jis turi turėti asmeninę erdvę. Be to, praleidus laiką atskirai, susitikimas bus labiau trokštamas.

3. Neverta rodyti bejėgiškumo ženklų. Begaliniai skambučiai su prašymais padėti pataisyti spyną, nupirkti duonos sukelia neigiamą reakciją.

4. Negalima bandyti keisti mylimojo. Jį reikia mylėti ir priimti tokį, kokiu išrinktasis yra realybėje. Reikia pastebėti ne trūkumus, o teigiamas savybes.

5. Žmona turi būti įvairi. Šiandien ji aistringa, rytoj – puiki virėja, poryt – šmaikšti viliokė.

6. Negalima pavydėti – tai nepasitikėjimo požymis, pasąmoninio troškimo savintis žmogų požymis. Nieko gero pastovus pavydas neatneša. Begaliniai įtarinėjimai kelia didelių abejonių tokių santykių ateitimi.

7. Negalima versti vyro pasakoti tai, ką jis nori nutylėti. Asmeninės mintys, kaip ir jausmai – pakankamai jautri tema, kuria kalbėti galima, kai yra atitinkama nuotaika. O reikalaujant tokio pokalbio galima sukelti agresiją.

8. Nereikia versti partnerio laukti. Merginos linkusios vėluoti, nes ilgai dažosi ir renkasi drabužius, tačiau vyrus tai baisiai erzina.

9. Eiti kartu apsipirkti ne geriausia mintis, tam yra draugės. Reikia panešti pirkinius – to pilnai galima paprašyti vyro, o štai rinktis – tikrai ne.

10. Negalima aptarinėti savo vyro jam girdint, ypač tai liečia žmogaus minusus. Užgauta vyriška savimeilė jums kainuos brangiai.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page