Idomybes

12 sveikų santykių požymių

Kam iš mūsų nesinorėjo turėti sveikus santykius, darančius gyvenimą panašų į svajonę? Laimingi santykiai turi įtakos emocinei gerovei, padeda susikaupti darbe ir dovanoja bendrą saugumo ir pasitenkinimo gyvenimu jausmą. Tačiau laimingi santykiai – tai ne visada vaivorykštės ir drugeliai. Kas tai?

1. Pasiruošimas eiti į kompromisą. Partneriai sveikuose santykiuose neleidžia savo nesutarimams peraugti į aštrius konfliktus. Jie gerbia vienas kito jausmus ir visada bando rasti abiem naudingą problemos sprendimą.

2. Galimybė būti savimi. Partneriai sveikuose santykiuose jaučiasi pakankamai komfortiškai, kad būtų šalia savo antrosios pusės. Mylimojo kompanijoje jie gali laisvai išreikšti savo „aš“.

3. Asmeninė vieta ir laisvė. Tvirti santykiai duoda partneriams pakankamai asmeninės erdvės ir laisvės vystyti savo individualumą. Sveikos ribos – tai tikslus sveikų santykių požymis.

4. Mokėjimas dalintis. Kaip sakoma, dalintis – tai būti neabejingu! Du žmonės, esantys sveikuose santykiuose, dalinsis vienas su kitu viskuo, ką turi. Jie pasakoja vienas kitam absoliučiai viską pradėdami apkalbomis darbe ir baigdami savo gyvenimo tikslais.

5. Užuojauta. Jei partneriai geba išreikšti užuojautą vienas kitam net barnio metu, tai sako apie jų neabejingumą kito žmogaus emocijoms.

6. Pergyvenimas dėl savo antrosios pusės. Mylintis partneris – tai nuolatinis jūsų palaikymas. Jei sveikuose santykiuose vienas iš partnerių nori pabandyti kažką naujo, antras bus šalia ir taps patikima atrama.

7. Atvirumas atgaliniam ryšiui. Sėkmingi santykiai kuriami ant atviros komunikacijos. Pora, esanti laiminguose santykiuose, neatsisako dalintis atgaliniu ryšiu ir priimti jį, kas tik tvirtina jų ryšį.

8. Atleidimas. Darydami klaidas, partneriai gali atleisti vienas kitam, taip permąstydami savo santykius, tačiau jie niekada neaptarinėja praeities.

9. Sutarimas. Jei partnerių gyvenimiški lūkesčiai nesutampa, o jų asmeniniai tikslai stumia juos vieną nuo kito, daugelis porų bando kažkaip juos suderinti ir rasti aukso vidurį. Jie jokiu būdu niekuo nekaltina vienas kito.

10. Priėmimas. Vienas tikros meilės požymių – kai jūsų partneris priima jus tokiu, koks jūs esate, o ne mato jumyse tą, kuo jūs galite tapti arba kuo jis nori jus matyti. Sveikuose santykiuose partneriai myli savo antrąją pusę, o ne jos potencialą.

11. Abipusė pagarba. Jei jūsų partneris išties jus gerbia, jis nedarys to, ko jūs nenorite. Šiuose santykiuose jūs abu lygūs ir niekas iš jūsų neturi privalumų prieš kitą.

12. Meilės kalba. Kiekvienas mūsų skirtingai išreiškia savo meilę ir palankumą. Sveikuose santykiuose partneriai supranta vienas kito meilės kalbą ir visada yra ant tos pačios fizinės traukos bangos.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page