Idomybes

13 būdų atnaujinti mėgstamus virtuvės rakandus

 1. Plastikinė pjaustymo lenta.

Lenta iš plastiko ar panašios medžiagos bus idealiai išvalyta, jei tu suvilgysi kempinę citrinų sultyse su druska ir gerai ištrinsi jomis lentą. Tirpalą nuplauk vandeniu ir įsigalės švara.

 1. Medinė pjaustymo lenta.

Truputį pašlifuok lentą švitrinio popieriaus pagalba. Nuplauk ją šiltu muilinu vandeniu, iššluostyk ir pilnai išdžiovink. Ant lentos paviršiaus užtepk truputį šilto aliejaus. Leisk aliejui įsigerti ir nuvalyk lentą rankšluosčiu. Ji bus blizganti ir švari dar ilgai po tokios procedūros!

 1. Plastikiniai konteineriai.

Riebalų dėmės plastikiniuose induose puikiai nusiplauna paprastos dantų pastos pagalba.

 1. Variniai indai.

Varinius indus reikia ištrinti druska, apipurkšti actu ir išplauti. Blizgesys garantuotas!

 1. Lėkštės.

Nemalonius įbrėžimus ant lėkščių galima pašalinti paprastos porceliano poliravimo priemonės pagalba.

 1. Pagalvės.

Miegoti ant pageltusių pagalvių nelabai malonu, o juk gelsta jos būtent dėl mūsų prakaito. Senoms pagalvėms skalbti naudok labai karštą vandenį ir mišinį iš 1 šaukšto skalbimo miltelių, 1 šaukšto baliklio ir 1 šaukšto indų ploviklio.

 1. Skarda bus efektyviai išvalyta, jei ant paviršiaus tu užtepsi mišinį iš vandenilio peroksido ir sodos. Palik šią košelę 30 min ir prilipusius riebalus bus galima be vargo pašalinti!
 1. Medinis stalas.

Sumaišyk actą ir alyvuogių aliejų 1:1. Patrink šia emulsija stalą ir džiaukis jo atsinaujinusia išvaizda!

 1. Šviesūs kedai.

Medžiaginius kedus lengva atnaujinti. Sumaišyk 1 arbatinį šaukštelį indų ploviklio, 3 valgomuosius šaukštus vandenilio peroksido, 2 valgomuosius šaukštus vandens. Užtepk šį tirpalą, truputį patrink problemines vietas, nuplauk nuo avalynės paviršiaus.

 1. Odiniai baldai.

Patrink įbrėžimą ant odinių baldų alyvuogių aliejumi, leisk jam įsigerti. Jei įbrėžimas vis dar matosi – pakartok veiksmą kelis kartus. Aliejus likučius patrink servetėle.

 1. Plastikiniai baldai.

Sumaišyk actą, maistinę sodą ir indų ploviklį, patrink tirpalu plastiką. Plastikiniai baldai persimainys.

 1. Baldai, apmušti mikropluoštu.

Kad pašalintume dėmę iš šios švelnios medžiagos, reikia suvilgyti baltą kempinėlę spiritu. Leisk suteptai vietai išdžiūti, paskui nuvalyk ją šepetėliu.

 1. Frotiniai rankšluosčiai.

Kad rankšluosčiai būtų purūs, po skalbimo išskalauk juos sūriame vandenyje.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page