Idomybes

Tvirtai pasakyti „Ne“ – tai taip pat reiškia išpildyti savo norą

Netgi jei labai norisi sulaikyti kažką gero, tai vis tiek praeis, o tai reiškia, kad bus kažkas nauja.

Svarbu suprasti, kad mes nematom, kas bus už posūkio, mus gali gąsdinti nežinomybė, bet ten tikrai reikia nueiti ne mintimis, o žingsniais ir poelgiais.

Lietaus lašai nepakimba ore, bet koks lietus baigsis. Žmonės keičiasi, ir po dešimties metų situacijos vertinimas tampa kitoks. Šiandien tu netgi gali neprisiminti to, kas tave supykdydavo ir sunervindavo anksčiau.

Todėl, kai yra sunku, neramu, verta atmintyje atrasti prisiminimą apie tai, kiek kartų tu jau su tuo esi susitvarkęs. Šimtus kartų tu save įveikei, atleidai, paleidai, nesutikai, nesusitaikei. Vadinasi, gali. Vadinasi yra tos jėgos, jei ne tavo, žmogiškosios, tai Visatos atsiųstos.

Galvok apie save stipriąją, apie savo vidinę šerdį, valią, apie tai, kas padeda laikyti tiesią nugarą. Gyventi gerą, gražų gyvenimą – tai ne heroiškas kliūčių nugalėjimas, o pilnavertė pagarba savo norams. Tvirtai pasakyti „Ne“ – tai taip pat reiškia išpildyti savo norą.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page