Sveikata ir grožis

6 moteriškos rankinės, kurios bus madingos šį sezoną

Per pastaruosius kelis sezonus rankinė tapo fundamentalesniu aksesuaru nei anksčiau ir į jos pasirinkimą šiandien reikia žvelgti labai rimtai. Mikro rankinukas iš Jacquemus, sutraukiama delninė iš Bottega Veneta – per porą metų jos neatpažįstamai pakeitė mados industriją: dabar iš vieno legendinioaksesuaro gali būti sukurtas visas prekinis ženklas.

Štai ir ateinančiam sezonui dizaineriai pasiūlė gausybę įdomių sprendimų, kurie jau tapo mados gerbėjų norų objektais visame pasaulyje. Mes surinkome jums karštus rankinių modelius, su kuriais šį rudenį jūs būsite pati stilingiausia.

Kailinė rankinė

Kartu su eko kailinių tendencija pas mus atėjo ir rankinės iš eko kailio.

Pliusų gausybė – šilta, gražu, saugo gamtą. Ir išvis toks variantas kaip niekas kitas pridės jaukumo rudens deriniams ir galbūt biure taps pamaina mylimai pagalvei.

Paštininko rankinė

Žinoma, paprastos klasikinės formos niekada neišeina iš mados, tačiau šį kartą paštininko rankinė tapo tikra tendencija.

Formų lakoniškumas, universalumas ir talpumas – idealus kasdienis variantas rudeniui.

Rankinė su grandinėmis

Kai kalbame apie rankinę su grandine, dažniausiai įsivaizduojame moterišką delninukę plona neįkyria grandinėle.

Pamirškite tokius variantus. Šiuo momentu populiarumo viršūnėje bus masyvesnės ir ryškesnės grandinės.

Rankinė-aplankas

Toks rankinės variantas labai populiarus tarp minimalizmo mylėtojų ir kolekcijose buvo sutinkamas ypač dažnai. Idealius modelius galima rasti, pavyzdžiui, pas Jil Sander.

Svarbiausias rankinės-aplanko privalumas – balansas tarp laisvo ir dalykinio stiliaus, todėl nusipirkusios tokią, jūs papuošite daugybę savo derinių tiek su dalykiniu kostiumu, tiek su šilkine suknele.

Rankinė su kutais

Naujame sezone kutai neturi nieko bendro su paplūdimio ar boho stiliumi. Mes net džiaugiamės.

Dabar tokia detalė puikiai įrėmina paprastų, lakoniškų formų ir spalvų rankines.

Puikių modelių su kutais patariame ieškoti pas Isabel Marant – su tokiomis rankinėmis net neteks galvoti apie rudeninį vakaro derinį: paprasta suknelė, švarkas, rankinė su kutais – viskas labai paprasta.

Trikampė rankinė

Geometrijos tendencija su mumis jau seniai. Ir šįkart mados namai siūlo rankines, primenančias apverstą trikampį. Toks geometrinis siluetas, platėjantis į viršų, jau tapo vienu iš Skandinavijos madisčių numylėtinių.

Tarp aktualių raštų – etniniai motyvai, kuriuos galima naudoti įvaizdyje, pririšus prie rankinės šilkinę skarelę, neryškių spalvų logotipas, o taip pat įvairių konfigūracijų langeliai.

O jei jūs teikiate pirmenybę vienspalvėms rankinėms, atkreipkite dėmesį į tokias spalvas kaip pilka, geltona, pieno, žalia ir rausva.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page