Gyvūnai

Neįkainojama reakcija: mama-kalė vėl pamatė savo šuniukus po gaisro

Neseniai Pietų Kalifornijoje (JAV) užsidegė namas. Šeimininkai iškart išbėgo iš namo, tačiau viduje liko mama-kalė Beili, tėvas-šuo ir jų šuniukai.

Kaimynai žinojo, kad viduje liko šunys ir puolė į degantį namą gelbėti mažytės šeimos. Tačiau Beili išlikimo instinktai privertė ją bėgti iš namo toliau nuo visų, kuriuos mylėjo. Visus šuniukus ir jų tėvą išgelbėjo iš namo sveikus, tačiau Beili dingo.

Po kelių dienų ją rado arklidėje – šuo įsispraudė į kampą ir drebėjo iš baimės. Kai ją pabandė sugauti, ji kaskart pabėgdavo nuo žmonių. Tada į pagalbą atvyko patyrusi gelbėtoja Siuzet Hol.

Humaniškos gaudyklės irgi nepadėjo pagauti Beili. Tada savanoriai paėmė jos vaikus ir atsargiai paguldė šuniukus prie gaudyklės. Mažyliai ėmė verkti ir tai išgirdo jų mama-kalė. „Šuniukai pradėjo cypti ir Beili sustojo. Ji pasisuko garso pusėn, o paskui nubėgo,- sako Siuzet.

– Niekada gyvenime nemačiau, kad šuo bėgtų taip greitai. Ji paprasčiausiai norėjo vėl pamatyti
savo šuniukus.“ Galiausiai Beili pavyko pagauti.

„Ji užšoko man ant kelių ir ėmė mane bučiuoti, lyg dėkotų.- pasakė Siuzet. – Mes parodėme jai visus šuniukus ir ji buvo tokia laiminga“.

Paskui savanoriai nuvežė Beili į globėjų šeimą, kur vėliau ji susitiko su savo šuniukais ir jų tėvu. Mamos-kalės reakcija į tai, kad ji vėl su savo mažąja šeima, buvo neįkainojama. „Ji tiesiog šypsojosi nuo ausies iki ausies,- pridėjo Siuzet. – Lyg sakytų: Ačiū! Ačiū!“

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page