Idomybes

6 patarimai apie liemenėles, kurie įneš į jūsų gyvenimą daugiau komforto

Trukdo „lankelis“

Daugeliui moterų žinoma situacija, kai „lankelis“ išlenda ir pridaro daugybę nemalonumų. Dažniausiai kalta bloga siūlių apdorojimo kokybė. Sprendžiant šią problemą, tiesiog paimkite nedidelį gabalėlį moleskino ir gražiai užklijuokite tarpelį. Jūsų liemenėlė išgelbėta ir tarnaus jums ilgai.

Deformavosi kaušelis

Kad taip nenutiktų, liemenėles reikia laikyti teisingai. Reikia įdėti kaušelius vieną į kitą. Toks laikymas dar ir praktiškas, jis padės jums sutaupyti vietos spintoje. Prisiminkite, kad kabinti liemenėlės ant pakabos nereikia – didelė tikimybė, kad petnešėlės išsitampys.

Kaip greitai išdžiovinti liemenėlę?

Apatiniai, kurių gamyboje panaudotas porolonas, džiūsta gana ilgai. Kartais tai gali tapti problema. Gręžti skalbimo mašinoje jų taip pat negalima, gaminys gali deformuotis. Jei virtuvėje turite salotų lapų džiovyklę, pats laikas panaudoti šį prietaisą. Tik reikia įdėti liemenėlę į krepšelį, uždaryti džiovyklę ir porą kartų gerai prasukti centrifugą. Nereikalinga drėgmė iškart dings. Tiesiog pabandykite.

Kaip išskalbti sportinę liemenėlę

Kad apatiniai, pagaminti iš technologiškų audinių, neprarastų savo pirminės išvaizdos, jų negalima skalbti įprastiniais milteliais. Po treniruotės tiesiog su liemenėle eikite į dušą. Po to liks tik išskalauti ir išdžiovinti liemenėlę.

Ką daryti, jei petnešėlės išsitampė

Liemenėlės dėvėjimo metu petnešėlės dažnai išsitampo. Situaciją galima išspręsti, panaudojant specialų segtuką. Šis prietaisas yra pigus ir patikimai išlaikys petnešėles menčių lygmenyje, taip jų ilgis iškart sutrumpės.

Apimties padidinimas

Kartais būna, kad kaušelio dydis tinka, o štai apimtis mažoka. Yra ir šios situacijos sprendimas. Naudokite užsegimo prailginimus. Jie parduodami daugelyje parduotuvių ir supermarketų.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page