Idomybes

Alio! Mama? Jūsų sūnus išsikraustė iš proto

– Alio! Mama? Jūsų sūnus išsikraustė iš proto. O aš sakau, kad išsikraustė… ir mane ten pat tempia. Ką, ką? Jis partempė iš turgaus juodųjų serbentų 3 kilus. Na aš prašiau 3 kilų, jis ir partempė. Ką, ką? Ne! Nesijaudinkit, jie ne žali, juodi visgi. Tai jis nori, kad aš nukarpyčiau nuo jų visas noseles ir uodegėles. Tai man uogienei reikia. O jis sako, kad jo mama visada karpydavo. 3 kilus! Negi aš idiotė? Noseles ir uodegėles…3 kilus! Mama, jūs ką, visada karpydavote? Mama, o ką, nuplauti neužteks?

– Sonia, dukrele, nagi klausyk. Čia yra… niuansas. Jei tu nori prileisti Fimą asmeniškai dalyvauti uogienės virime, tai duok jam manikiūrines žirklutes ir tegu karpo… viską, ką tik nori. O jei pati virsi, tai karpyti nereikia. Sumalsi mėsmale su cukrumi ir bus tau. O Fima, jeigu nori, tegu pasidaro malonių prisiminimų vakarą. Jo tėtis kadaise pasimovė ant šitos mano gudrybės ir paskui visą gyvenimą nebelindo į mano puodus.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page