Idomybes

„Amžiaus vestuvės“: nuotakai garsiai plojo svečiai, pamatę jos suknelę

Kristina Murad – gražuolė su baltomis garbanomis ir kerinčia šypsena neseniai tapo mados pasaulio legendos vyresniojo sūnaus – Elie Saabo jaunesniojo – žmona. Iškilmes jau pakrikštijo amžiaus vestuvėmis, ir tam yra svarių priežasčių.

Renginyje buvo apie tūkstantį svečių, bet pagrindine vakaro puošmena tapo nuotaka, kurios suknelė negali palikti abejingo nė vieno. Mes atrinkome jums kelias šio grandiozinio pasakiško veiksmo foto.

Prabangus įvaizdis

Kristinos suknelė tiesiog negalėjo būti triviali, juk jaunikio tėvas – pasaulinės vestuvių mados kūrėjas. Kai nuotaka ėjo prie altoriaus, svečiai plojo nesustodami. Su savo prabangiu apdaru ir 5 metrų ilgio nuometu ji atrodė kaip karalienė.

Šventė truko 3 dienas. Tarp svečių buvo pastebėta daugybė įžymybių ir šio pasaulio galingųjų, tame tarpe Libano premjerą Saadą Harirį. Vestuvės startavo liepos 18 Fakros vietovėje. Nuotaka buvom apsirengusi apdarą iš šių metų Ellie Saabo rudens-žiemos kolekcijos. Kartu jaunavedžiai atrodė labai harmoningai.

Stebuklinga šventės atmosfera

Šventėje tvyrojo iš tiesų pasakiška atmosfera. Tačiau stebuklingiausiu momentu tapo apsikeitimas santuokos priesaikomis Maronitų bažnyčioje. Tarp puošnių gėlių ir žalumynų kompozicijų Elie ir Kristina prisiekė vienas kitam amžiną meilę.

Prekės ženklo socialiniuose tinkluose galima rasti įrašą su nuotakos vestuvinio apdaro kūrimo proceso detalėmis. Vien tik suknelės gamybai sugaišta 450 valandų, tačiau rezultatas tikrai to vertas.

Nenuostabu, juk apie tokią šventę svajoja beveik kiekviena mergina.

Argi nenuostabu, kai uošvis – vestuvių mados pasaulio šviesulys ir gali įgyvendinti pačią drąsiausią tavo užmačią?

Galima neabejoti, kad Libano nuotakos apdaras ilgam liks pasaulio mados istorijos puslapiuose.

O mums telieka palinkėti laimės jaunavedžiams!

Savo vestuvėse Kristina tiesiog švytėjo iš laimės.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page