Idomybes

Britai masiškai lankosi baruose ir pabuose iki kol sekančią savaitę įsigalios nauja „šešių taisyklė“

Jaunimas suplūdo į pabus Mančesteryje, Londone ir Notingeme praleisti vakaro su savo draugais. Nuo pirmadienio Anglijoje bus įvesti nauji apribojimai dėl koronaviruso.

Mančesterio, Londono ir Notingemo pabai ir restoranai vakar buvo labai apkrauti.

Buvo pastebima, kad žmonės valgė restoranuose visoje šalyje ar gėrė pintą su draugais.

Pagal taisykles, šiuo metu viešose vietose galima susitikti 30-iai žmonių iš dviejų namų ūkių, tačiau nuo pirmadienio jų skaičius bus sumažintas iki 6 po to, kai vyriausybė įvedė naujus apribojimus.

Kiekvienas žmogus iš 6 asmenų grupės gali būti iš skirtingų namų ūkių, tačiau taisyklės taikomos tiek patalpoje, tiek ir lauke su kai kuriomis išimtimis.

Naujos taisyklės reikš, kad 5 asmenų šeima gali susitikti tik su vienu žmogumi, o šeimos iš 6 asmenų negali susitikti su niekuo daugiau.

Pasak pranešimų, Anglijoje per „paskutinį laisvą savaitgalį“ suplanuoti dideli renginiai. Ir britai atsipalaiduos kaip reikiant!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page