Idomybes

Draugės kasmet apsivelka herojų, kuriuos vaidino vienas aktorius, kostiumais. Skamba sudėtingai, bet atrodo kietai!

Septynios merginos dirbo kartu, o vėliau visos išėjo iš darbo kelių savaičių skirtumu. Kaip nebūtų keista, būtent tai tapo draugystės pradžia. O draugystė tapo tokia tvirta, kad kiekvienais metais jos apsirengia tinkančiais kiekvienai merginai kostiumais. Merginų žodžiais tariant, jos pasirenka kokį nors aktorių, o tada tarpusavyje išsidalina herojus, kuriuos jis vaidino. Tradicija buvo nutrūkusi tik 2017metais, kai reikiamą dieną merginos buvo keturiuose skirtinguose miestuose. Po to merginos pasižadėjo, kad taip daugiau nenutiks. Ir planuoja rengtis kostiumais bent jau artimiausius 25 metus. Juk jos jau sudarė aktorių sąrašą visiems šiems metams!

Štai kaip merginos atrodo be kostiumų
O štai jos su filmų herojų kostiumais. 2012-aisiais jų auka tapo Džonis Depas ir jo vaidmenys

„Baimė ir neapykanta Las Vegase“, „Karibų jūrų piratai“, „Alisa Stebuklų šalyje“, „Svynis Todas: demoniškasis Flyto gatvės kirpėjas“, „Verksnys“, „Edvardas Žirkliarankis“, Čarlis ir šokolado fabrikas“.

2013 — Džimis Keris
„Misterio Poperiopingvinai“, „Bukas ir Bukesnis“, „Prielipa“, „Kaukė“, „Kaip Grinčas Kalėdas vogė“, „ Eisas Ventūra: naminių gyvūnėlių detektyvas“, „Betmenas amžiams“.

2014 — Vilas Ferelas
„Elfas“, „Pačiūžomis į šlovę“, „Zoolanderis“, „Diktorius“, „Naktis Roksberio klube“, „Pusiau profai“, „Rikis Bobis – greičiausio kvailio legenda“.

2015 — Robinas Viljamsas

„Ponia Dautfajė“, „Morkas ir Mindė“, „Džumandži“, „Papajus“, „Aladinas“, „Narvelis“

2016 — Bilas Miurėjus

„Garfildas“, „Kosminis džemas“, Golfo klubas“, „Gyvenimas po vandeniu“, „Vaiduoklių medžiotojai“, „Kėglių karalius“, „O kaip gi Bobas?“.

2018 — Tomas Hangsas

„Žaislų istorija“, „Prarastasis“, „Apollo 13“, „Forestas Gampas“, „Saturday Night Live“, „Moterų lyga“.

O štai kaip atrodo kostiumai ir originalai iš filmų.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page