Idomybes

7 profesijos tingiems: kuo dirbti, jei dirbti visiškai nesinori?

Turbūt apie negyvenamų salų prižiūrėtojų arba pingvinų apvertinėtojų darbo vietas poliarinėse stotyse girdėjo visi. Kai kurios jų dažnai pasirodo reklaminis triukas, tačiau visgi egzistuoja profesijos, reikalaujančios minimalių pastangų. Šiame straipsnyje mes atrinkome 7 puikius pavyzdžius.

Pozuotojas

Jis taip pat yra plastiškų pozų demonstruotojas. Kuklumas netrukdo šiai veiklai: modeliai ne visada pozuoja apsinuoginę. Kartais dalyvavimui kūrybos procese būna reikalingas tik jūsų veidas ar rankų riešai. Jaunystė ir etaloninė išvaizda irgi nebūtinos – dailininkams reikia įvairių išvaizdos tipų ir amžiaus žmonių. O štai ištvermė pravers: pozuoti tenka valandomis, su nedidelėmis pertraukomis. Žmogaus kūno vaizdavimas iš natūros įeina į būtinąją akademinio piešimo mokymo programą ir pozuotojai bus paklausūs visada.

Miego tyrimų eksperimentų dalyvis

Medicininiai eksperimentai – pavojingas sveikatai uždarbio būdas. Tačiau tai neliečia miego tyrimų: tiriamiesiems gresia tik išsimiegoti mokslo labui. Gydytojai ir neurofiziologai renka tiriamuosius visame pasaulyje, o atranka vyksta gyvenimo būdo, amžiaus ar sveikatos būklės pagrindu. Uždirbti galima iki 1000 dolerių per dieną.

Vienintelis darbas, kuriame galima ir reikia miegoti

Profesionalus užsienietis

Dar vienas būdas uždirbti iš išvaizdos – persikelti į Kiniją. Vietinės kompanijos vilioja europiečius dalyvauti verslo susitikimuose, apsimetant užsienio partneriais norint pademonstruoti firmos ar renginio mastus. Kinų kalba pseudoverslininkui nebūtina, o mokėti jam ruošiasi iki 1000 dolerių per savaitę. Ypač tokia praktika populiari nekilnojamojo turto sferoje.

Kinijoje galima padėti kompanijoms, vaidinant jų užsienio partnerį

Samdomas giminaitis

Telegraph duomenimis, norint uždirbti kaip kažkieno seneliui ar pusbroliui, irgi teks persikelti į Aziją. Japonijos agentūra Office Agents renka šeimos narius vestuvėms ir šventėms. Agento kvietimas į iškilmes užsakovui kainuoja 20000 jenų (193 doleriai), jausminga kalba – dar 1000 jenų (10 dolerių). Banketai – malonus darbo bonusas.

Keista veikla, tačiau kažkam iš tiesų to reikia

Profesionalus internetinis pirkėjas

Profesija mėgstantiems apsipirkinėti, bet negalintiems prisiversti išeiti iš namų. Neįprasto darbo esmė – rasti internete prekę, reikalingą klientui, ir įsigyti ją už gerą kainą. Daugiadienių derybų aukcione ar daikto iš limituotos kolekcijos paieška JAV atneša apie 20 dolerių pelną per valandą.

Darbas nepurvinas, svarbiausia – būti dėmesingam

Šunų vedžiotojas

Šis stereotipinis amerikietiškas užsiėmimas ateina ir į Lietuvą. Kad pakeistumėte šeimininką vedžiojant šunį, reikia tik meilės gyvūnams ir laisvo laiko. Tačiau moka nedaug. Miestų gyventojai pasiruošę dirbti ir už 10-15 eurų.

Eilės užėmėjas

Jei tu neradai pakankamai paprasto darbo – sugalvok jį pats. Šiuo devizu, panašu, 2012 m vadovavosiRobertas Samuelis, siūlydamas laukimo eilėje paslaugą. Stovėdamas bilietų į populiarus šou ar prie naujų iPhone jis uždirbdavo iki 1000 dolerių per savaitę. Šiandien Samuelio kompanijos SOLD inc.darbuotojai užima niujorkiečiams eilę koronaviruso testui, gaudami 60 dolerių nuo žmogaus.

Eilės užėmėjas

Panašaus darbo pozicijų pradėjo atsirasti ir Rusijoje – norintys sutaupyti svetimą laiką už pinigus publikuoja savo užklausas YouDo ir prašo nuo 2000 rublių už užsakymą.

Užimant eilę už kitus galima visai neblogai uždirbti

Rusijoje gana populiari išlieka sofų bandytojo vakansija – nepaisant atsargaus ieškovų požiūrio, darbas visgi pasirodė tikras, todėl panašios pozicijos ir po šiai dienai atsiranda internetinėse skelbimų lentose.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page