Idomybes

Kaip susiklostė seserų, kurias vadino gražiausiomis dvynukėmis pasaulyje, likimas

Visi vaikai gražūs ir visos mamos džiaugiasi, žiūrėdamos į juos ir nuoširdžiai laikydamos gražiausiais pasaulyje.

Ir kol didžiajai daugumai tėvų pakanka taip manyti patiems, kai kuriems pasidaro svarbu įtikinti tuo visą pasaulį ir iš to sukurti verslą. Taip, pavyzdžiui, Leah ir Ava Clements vos per metus „pastatė“ savo karjerą iki pasaulinio populiarumo.

Į vaikus modelių versle žiūri įvairiai. Kažkas teigia, kad vaikai-modeliai neturi vaikystės, tuo metu kiti prieštarauja, kad apie tokią vaikystę galima tik svajoti.

Yra daug už ir prieš, tačiau realybė tokia, kad pagrinde už vaikus visą karjerą daro jų tėvai, sėkmingai (ar ne visada sėkmingai) monetizuodami mielą savo atžalų išvaizdą.

Dvynių karjera nuo pat pradžių buvo mamos idėja. Jackie Clements pasakoja, kad pirmąkart sudarė sutartį su modelių agentūra, kai mergaitėms nebuvo nė metų.

Tačiau derinti 3 mažų vaikų (dvynukės turi vyresnįjį brolį) priežiūrą ir pastovias išvykas filmavimams bei įvairius verslo susitikimus tada pasirodė pernelyg sunku.

Dar kartą Jackie pabandė, kai mergaitėms sukako 7 metai. Ji pasiūlė dvynukėms paįvairinti savo tvarkaraštį ir be plaukimo ir šokių pasibandyti modelių versle, ir vaikučiams ši idėja labai patiko.

Nuo tada viskas įsisuko. Jei vieni tėvai stengiasi pakeisti įprastą savo vaikų režimą atsargiai ir palaipsniui, Clements šeimos gyvenimas per metus pasikeitė kardinaliai.

„Man užtruko maždaug 7 ar 8 mėnesius, kad suprasčiau, kodėl žmonės modelių verslą vadina beprotišku“,- pasakoja mergaičių mama.

Be gerų momentų, tokių kaip susitikimas su įdomiais žmonėmis, palaikymas iš žmonių, su kuriais tenka dirbti, pusės ir svarbiausia, pačių mergaičių laimės bei džiaugsmo, Jackie prisipažįsta, kad blogo irgi, deja, pakanka.

Jackie skundžiasi, kad jai tenka keliskart per savaitę vežioti mergaites iš priemiesčio į Los Andželą ir kelionė pirmyn-atgal užima apie 6 valandas.

Ir kol mergaitės automobilyje daro namų darbus ar žiūri filmą, ją tokios kelionės smarkiai išvargina.

Vienaip ar kitaip, Jackie įsitikinusi, kad „ateityje mergaitės pačios nuspręs, ko jos nori“ ir kad „tai buvo ne mano sprendimas, o jų“.

Tuo metu ir vyresnysis mergaičių brolis irgi „pasirašė“ sutartį su tomis pačiomis agentūromis, kaip ir dvynukės.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page