Idomybes

Jai 75, o jos vaikinui 49 metai. Ji kasdien daro po 60 atsispaudimų ir nubėga 32 km

Kai Dženis Lorein iš Naujojo Pietų Velso buvo 55 metai, ji nusprendė užsiimti kultūrizmu, turėdama viltį „sustabdyti senėjimą“. Dabar, būdama 74-erių, ji yra įspūdingo raumenų karkaso savininkė. Moteris didžiuojasi tuo, kad galbūt yra seniausia pasaulio kultūristė, nevartojanti hormonų!

Buvusi mokyklos psichologė Dženis Lorein pradėjo sportuoti 55 metų, kai pajuto, kad nori išsikelti naujus tikslus. Jos naujoje pradžioje ją palaikė jos 49 metų draugas Davidas Kendalas, su kuriuo jie tada kartu buvo jau 25 metus.


Pensininkė pradėjo treniruotes vietinėje treniruoklių salėje. Kol ji galėjo dalyvauti varžybose Sidnėjuje 1999 m, praėjo 15 mėnesių.

Šiandien Dženis Lorein yra tokių titulų, kaip „Mis Pasaulis“, „Mis Visata“, „Mis Olimpija“ savininkė. Ji toliau palaiko savo formą: kasdien daro po 60 atsispaudimų, nubėga 32 per savaitę, kas antrą dieną lanko sporto salę ir ruošiasi dalyvauti prestižiniame kultūrizmo turnyre Tailande.

„Aš nežinau, kada aš nustosiu užsiiminėti kultūrizmu. Aš ruošiuosi tai daryti, kol nedings noras.Aš bandau pakeisti žmonių nuomonę apie tai, kaip turi atrodyti 74 metų žmogus“,- svarsto Lorein.

Pasak močiutės-kultūristės, pratimai bet kokiame amžiuje leis jums jaustis energinga, pasitikinčia savimi ir patrauklia. „Ko dar galima norėti?“ – juokiasi Dženis.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page