Idomybes

Daugiau ant nieko nebepykstame: kaip pasiekti tokią būseną

  1. Nesigėdinkite verkti. Nebūtinai, kad niekas nematytų. Jei atmintyje dar švieži nemalonūs prisiminimai – paprasčiausiai paverkite! Šiuo momentu pamirškite bet kokį išdidumą. Sveikata svarbesnė. Ir jūs, „atlaisvinę“ save nuo ašarų, pastebėsite, kad savijauta pagerėjo.
  2. Įsigykite savo nuosavą „mušimo pagalvę“. Tokią, ant kurios nemiegosite. Ir niekas, išskyrus jus, jos nelies. Muškite ją iš visų jėgų. Taip, kaip muštumėte skriaudėją. Ištaškykite visą pyktį, visą negatyvią energiją. Jūs niekada neatleisite žmogui, jei laikysite viską savyje.
  3. Nukeliaukite iki artimiausio vandens telkinio. Pažiūrėkite, kad aplink jus nieko nebūtų. Ir pradėkite išsakyti viską, kas susikaupė…vandeniui! Vanduo nusineš visas jūsų nuoskaudas ir liūdesį kartu su savimi.
  4. Rėkite. Tik raskite tam nuošalią vietą. Šaukite taip, kaip niekada nešaukėte. Tegu su riksmu iš jūsų išeina visas pyktis.
  5. Paimkite standartinį popieriaus lapą, tušinuką ir imkite rašyti visas savo nuoskaudas. Tegu viskas, kas susikaupė, lieka šiame lape. Kai tik lapas baigsis, parašykite „baigiu“. Užrašykite datą ir laiką. Perskaitykite viską. Pamirškite visa tai. Sudeginkite lapą. Su kiekviena sudegančia eilute sudegs jūsų nuoskauda ir skausmas.
  6. Pagalvokite, kurioje jūsų kūno dalyje slypi nuoskauda? Galvoje? Širdyje? Įsivaizduokite, kad jūs ją matote. Ištarkite: „Aš tave matau, tu daugiau man nepriklausai“. Mintyse išvykite nuoskaudą iš savo kūno.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page