Idomybes

Kai mama sako, kad pavargo, tai viskas, ką ji turi omenyje… Skaityti visoms motinoms!

Kai mama sako, kad pavargo, tai viskas, ką ji turi omenyje! Ji nesako, kad nori mesti vaiką ir pamiršti, kad vaikas egzistuoja.

Kai mama sako, kad nori pabūti viena, tai viskas, ką ji turi omenyje. Ji nesako, kad gailisi, kad ji mama ir kad motinystė yra jos gyvenimo klaida.

Kai mama sako, kad jai reikia pagalbos, kad padarytų viską, būtent tai ji ir turi omenyje. Tai nereiškia, kad ji negali visko padaryti pati.

Kai ateini į moters namus ir susiduri su netvarka, tai nereiškia, kad kiekvieną dieną jos namai netvarkingi. Kai klausaisi rėkiančios mamos, tai nereiškia, kad ji tiesiog mėgsta rėkti, turbūt ji 300 kartų tai sakė normaliu tonu.

Kai matai nervingą mamą ant beprotybės ribos, tai nereiškia, kad ji tokioje situacijoje. Todėl neprigalvokite neteisybės, kad teistumėte kažką, jau nekalbant apie moteris, kurios kasdien atiduoda savo gyvenimą, kad nugyventų kito sutvėrimo gyvenimą, kurį ji laiko žymiai svarbesniu už savąjį.

Pasaulyje nėra žmogaus, galinčio parodyti ir paaukoti daugiau, nei tai daro kiekviena mama. Mes nusipelnome daugiau supratimo ir mažiau išbandymų!!!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page