Laisvalaikis

Svečius malaiziškose vestuvėse nustebino didžiulis apverstas tortas ant lubų

Kas gi nenori daug pasistengi, kad vestuvės būtų pačios puikiausios, ypač, jei tai leidžia finansai. Štai ir žinomi Malaizijos aktoriai Zachira Makvilson ir Aimanas Chakim Redza paprašė organizatorių „kažko tokio“.  Pasirinktas buvo vestuvinis tortas, ir čia, Lili Osman, autorinės konditerijos Lily & Lola Cakes savininkė, vienos geriausių Kuala-Lampure, prisiminė neįprastą savo sesers fantaziją prieš porą metų.

Jie pakabino tortą palubėje!

Taip, ėmė ir pakabino. Cha! O kad taip viskas būtų paprasta, juk prieš gravitaciją nepakovosi. Faktiškai teko padaryti alternatyvios konstrukcijos sietyną, tik be elektros, apverstą piramidę. Sugalvoti, kaip viskas bus pakelta-nuleista, kad tortas nesubyrėtų procese. Ir kaip jį supjaustyti.

Tortai – trapus dalykas bet kokiu atveju, o jau apverstas, tuo labiau.  Viskas konditerio nenaudai, negalima netgi gėlytės iš kremo padaryti – nukris žemyn. Darbas ties saldžiąja dalimi užėmė daugiau, nei savaitę, o galiausiai jaunavedžiams šis tortas kainavo 2 500 dolerių, ne mažiau. Iš kitos pusės, kiek kainuoja nuotraukos žiniasklaidoje ir viso pasaulio dėmesys vestuvėms? Jau tikrai brangiau, o tas faktas, kad tortas nesugriuvo procese, suteikia vilčių – šeimyninis gyvenimas bus tvirtas.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page