Patarimai

Kaip greitai ir visam laikui atsikratyti grybelinės ligos trichofitijos

 1. Kamparas
  Tai balta kietoji medžiaga, kuri naudojama daugelyje priemonių, ir yra viena iš tokių, kuri gydo trichofitiją. Kamparas išgaunamas iš kamparo medžių žievės ir medienos. Jį naudoja ajurverdoje ir kinų medicinoje.
 2. Alyvuogių aliejus
  Alyvmedžio lapas – ideali vaistinė priemonė trichofitijai gydyti. Jis pasižymi puikiomis terapinėmis savybėmis. Dėl priešvirusinės savybės jis, kaip būtinoji sudedamoji dalis, įtraukiamas į augalinių priemonių, gydančių trichofitiją, sąrašą. Alyvmedžio lapas gerina imuninę sistemą. Dėl priešgrybelinių savybių alyvmedžio lapas padeda susidoroti su trichofitijos bakterijomis.

Sudedamosios dalys:
lapų ekstraktas,
alyvuogių aliejus.

Sumaišykite alyvmedžio lapų ekstrakto miltelius su alyvuogių aliejumi ir taip pagaminkite pastą. Kruopščiai užtepkite pastos ant trichofitijos pažeistų vietų ir apie jas.

 1. Alavijas arba „Aloe Vera“
  Alavijas – gera ir veiksminga priemonė trichofitijai gydyti. Paimkite alavijaus gelio ir užtepkite jo tiesiai ant odos.
 2. Levandų aliejus
  Levandų aliejus pasižymi itin stipriomis antigrybelinėmis savybėmis. Daugelis mokslinių tyrimų įrodė, kad levandų aliejus visiškai išnaikina grybelį ir išgydo trichofitiją. Vos keli lašai levandų aliejaus, užlašinti tiesiai ant ligos pažeistos srities, gali padėti atsikratyti trichofitijos arba grybelinės infekcijos.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page