Idomybes

Konditerė iš Turkijos kuria įvairių daiktų formos tortus ir jie tokie nepanašūs į desertus, kad sukėlė pašaipas internete

Konditerė iš Turkijos kuria įvairių daiktų formos tortus ir jie tokie nepanašūs į desertus, kad sukėlė pašaipas internete

Kai kuriems žmonėms žaidimai su maistu vaikystėje buvo į naudą, juk dabar jie gali kurti neįprastus ir įsimintinus patiekalus – tokius, kaip turkės Tubos Gekil tortai. Merginos desertai savo forma mažai primena įprastus tortus, juk jie sukurti vaisių, gėlių, vazų, šlepečių ir net žymių asmenų galvų pavidalais. Deserto paslaptis tampa aiški tik jį perpjovus ir toks netikėtas įvykių posūkis socialinių tinklų naudotojams pasirodė idealia dingstimi juokeliams.

Turkė daro tokius realistiškus tortukus, kad socialiniuose tinkluose tai pavertė pokštu.

Desertai, neįtikėtinai panašūs į realistiškus daiktus, seniai populiarūs internete, tačiau Tuba Gekil iškėlė juos į naują lygį, kuris privertė interneto naudotojus juokais suabejoti, ar jie patys nepadaryti iš torto.

Greitai Tubos darbai pasirodė ir kituose socialiniuose tinkluose.

Be realistiškumo komplimentų, turkės darbai sukėlė ir pašaipas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page