Idomybes

Meryl Streep: „Man nepakanka kantrybės tiems, kurie mano kantrybės nenusipelno“

Stipru.

Man nepakanka kantrybės tam tikriems dalykams. Ne todėl, kad tapau arogantiška, o tiesiog jau pasiekiau gyvenime tą periodą, kai nebesinori gaišti laiko tam, kas man nemalonu ar kelia skausmą.

Nebepakenčiu cinizmo, per didelės kritikos ar pretenzingo elgesio.

Netekau noro įsiteikti žmonėms, kuriems nepatinku arba mylėti tuos, kurie nemyli manęs. Nesišypsau, jei nenori šypsotis man.

Nebepraleidžiu nė minutės su tais, kurie meluoja ar bando manimi manipuliuoti. Dėl savęs nusprendžiau negyventi pasaulyje su pretenzingumu, veidmainyste, nepadorumu ir pigiomis pagyromis.

Nebepakenčiu nei išrankaus eruditiškumo, nei akademinio išdidumo, ir aš taip pat nesu gandų platinimo šalininkė. Nepakenčiu konfliktų ir lyginimosi.

Tikiu priešingybių pasauliu, todėl vengiu žmonių su rigidiška ir nelanksčia psichika.

Draugiškuose santykiuose man nepatinka ištikimybės trūkumas ir išdavystė.

Nebendrauju su žmonėmis, kurie nežino, kaip pasakyti komplimentą ar padrąsinti.

Tie, kurie linkę viską hiperbolizuoti, kelia man nuobodulį ir man labai sunku priimti žmones, kurie nemyli
gyvūnų.

Ir be viso to, man nepakanka kantrybės tiems, kurie mano kantrybės nenusipelno.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page