Idomybes

Moteris liko tikra gote ir sulaukusi 57-erių. Ne visi supranta tokį gyvenimo būdą

Jaunatviškas maksimalizmas ir siekis pažinti nauja pastūmėja paauglius į įvairias neformalias sroves.

Pamenate, 80-aisiais atsirado tokia subkultūra kaip gotai, išaugusi iš punk judėjimo? Jų išvaizda kartais priversdavo aplinkinius krūptelėti, taip jie išsiskirdavo iš bendros minios savo tamsiomis spalvomis.

Pasirodo, sulig nauju amžiumi jie neišnyko, o tik suaugo.

Anglijos mieste Braitone ir Hove gyvena 57 metų Džein Vilks, kuri išliko ištikima gotų subkultūrai beveik 40 metų. Ji rengiasi juodos odos drabužiais, nešioja daug metalinių papuošalų, daro atitinkamą ryškų makiažą.

Dar vienas neformalės hobis – tatuiruotės, yra didelių ir mažų. Visos turi prasmę.

Vieną jų – didelę saulę ant nugaros – Džein pasidarė po to, kai nugalėjo krūties vėžį. Ligą aptiko planinio patikrinimo metu 2016 m. Moteris praėjo chemoterapijos kursą, po kurio jai nebeauga antakiai.

Tačiau gelbsti makiažo menas, kurį Vilks puikiai įvaldė YouTube video dėka. Ir jaučiasi labai pasitikinti savimi!

Šitaip gotė su stažu nori parodyti, kad amžius neturi tapti riba žmogui, jei jis nori transliuoti pasauliui savo vidinius įsitikinimus. Ir jei anksčiau Džein patirdavo daugiau negatyvo iš aplinkinių pusės, tai dabar žmonės yra pakantesni, priima ją tokiu pavidalu tokiame amžiuje.

O tarp jūsų yra šios ar kitos subkultūros šalininkų? Kaip jūs manote, tai normalu, kad 50+ moteris nešioja trumpus sijonėlius, „metalą“, ryškiai dažosi? Prašome pasidalinti savo nuomone.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page