Gyvūnai

Įspūdinga pavydaus šuns reakcija į šeimininkę ir katę

Iškart 3 šalių – Meksikos, Ispanijos ir JAV – socialiniuose tinkluose aptarinėja prieštaringą video su šuniu, vardu Deizi. Kaip sako šeimininkė , Deizi taip dievina švelnumą ir dėmesį, kad ne juokais nerimauja , kai nors truputis atitenka kažkam kitam. Apie tai, kaip tai atrodo, ji paprašė savo vaikino nufilmuoti video.

Auksaspalvių retriverių žaismingumas ir nepiktas būdas tapo legenda.

Iš pirmo žvilgsnio viskas akivaizdu: žinodama šuns įpročius, bjauri šeimininkė tyčia jį provokuoja. Dėl linksmumo ir niekam kitam. Nors katei vargu ar tai prie širdies, bet ji protingesnė už jiedvi – kentė, kol šou nenuėjo per toli. O štai Deizi ribų nežino ir reikalaudama švelnumo ir dėmesio gali netyčia sutrypti ir visą legioną.

Deizi pavydi: kas per katė? Ką tu čia, šeimininke, išdarinėji?

Bet už parodomosios linksmybės patyrę šunininkai įžvelgė tikrą katastrofą. Maža to, kad Deizi akivaizdžiai neapmokyta paklusti, negerbia savo šeimininkės, o šiai išvis nusispjauti į šunį. Tai ne visų mylimas retriveris, o jau užaugusi „kaprizinga bjaurybė“, švelniai išsireiškus. O atsižvelgus į tai, kad pagal šuns elgesį galima nuspėti šeimininkės charakterį, tai jau ir baisoka – kokia neatsakinga, savimyla ir viską norinti gauti bet kokia kaina mergina!

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page