Gyvūnai

Kanadoje išgelbėjo katę, kurią apvyniojo lipnia juosta ir išmetė į gatvę

Spalio pradžioje Berlingtono miestelyje netoli veterinarijos klinikos savanorė Nikolė Paling pamatė kačių transportavimo dėžę. Ji stovėjo tiesiog ant žolyno prie automobilių aikštelės.

Nikolė mieste įkūrė gyvūnų gelbėjimo bendriją Every Life Matters Cat Rescue. Todėl pastoviai važiuoja pas veterinarus. Šįkart ji atvyko į ligoninę apie 8 valandą vakaro. Norėjo sužinoti, kaip ten nauji gyventojai.

Automobilių aikštelėje priėjo prie dėžės. Pažiūrėjo į ją – o ten katytė. Jos snukį kažkas apvyniojo lipnia juosta. Paliko tik mažytę skylutę, kad būtų galima kvėpuoti.

Nikolė Paling buvo šoke nuo to. Iš pradžių pagalvojo, kad dėžę pamiršo darbuotojai, kurie prižiūri murklius. Bet katės galva, apvyniota lipnia juosta…Ne, to normalūs žmonės padaryti negalėjo! Merginai iš įsiūčio ir pasibjaurėjimo ėmė drebėti rankos, vos galėjo kvėpuoti, kol surinko durų kodą įeiti į kliniką.

Taip pat Nikolė iškart surinko Breto Nortono, savo vaikino, telefono numerį. Jis atlėkė per 10 minučių. Mažo peiliuko pagalba nuėmė lipnią juostą nuo nelaimingo gyvūno snukučio.

Sunkumas buvo tame, kad vaikinas negalėjo naudoti žirklių. Nepavyko nustatyti, kur gyvūno ausys. Kitaip žirklėmis galima buvo jas sužeisti.

Kai kalinę išvadavo iš juostos, jai davė vandens. Ir ji niekaip negalėjo iki soties atsigerti…

Murklę pavadino Lucky, tai yra Sėkmingąja. Paskui patikrino stebėjimo kamerų įrašus. Pasirodo, surišta katė stovėjimo aikštelėje praleido apie parą. Ją visureigiu atvežė kažkoks žmogus. Bet neaišku – vyras ar moteris. Iš įrašo mašinos numerio nustatyti nepavyko.

Nikolė su savo savanorių pagalba paskelbė paiešką tų, kurie galėtų suteikti bet kokios naujos  informacijos. O katė – stebima gydytojų klinikoje. Jai stiprus stresas. Ją taip pat tikrina dėl kitų traumų. Katytė labai bijo žmonių.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page