Idomybes

8 dalykai, kuriuos vyrui patinka girdėti iš mylimos moters

Tai, kas vyrams patinka girdėti iš moterų – nebūtinai tas pats, kas patinka girdėti moterims. Vyrai to
neprašo. Jei nori, kad tavo vyriškiui būtų gera su tavimi, žinok, kad tavo žodžiai – galinga priemonė.

8 dalykai, kuriuos vyras nori girdėti iš savo mylimosios:

1. Leisk jam žinoti, kad tu jį brangini. Tai kaip kuras bendravimui. Bet kuris vyriškis nori girdėti, kad jis kažkuo geras. Jam patiks, jei įvertinsi jo darbą, kaip jis tavęs klausosi ar kaip padeda savo draugams. O jei tu girsi jį prieš jo draugus ar artimuosius, jis bus sužavėtas.

2. Leisk jam žinoti, kad myli jį tokį, koks jis yra. Nereikia bandyti padaryti iš jo kažką. Jis nori girdėti, kad tu myli jį tokį, koks jis yra. Žinoma, jūs abu turite augti ir vystytis, tačiau jam reikia žinoti, kad jis tau patiks ir toks, koks yra dabar, tu nenori jo keisti.

3. Sumažink dramų kiekį tarp jūsų. Mažai vyrų mėgsta dramos karalienes. Jiems patinka paprasčiau žvelgti į gyvenimą, o ne viską apsunkinti. Taigi, net po barnio pasakyk, kad esi įsitikinusi, kad jūs viską išspręsite, o ne vaikščiok įsižeidusi, apsunkindama situaciją.

4. Leisk jam žinoti, kad tu juo didžiuojiesi. Tu būtent su juo todėl, kad jis tave traukia ir tikrai yra kažkas, dėl ko tu juo didžiuojiesi. Galbūt dėl jo proto, gebėjimų. Tai pasakyk jam tai. Jam patiks.

5. Leisk jam žinoti, kad jis daro tave laiminga. Juk būtent čia ir yra jūsų santykių prasmė, tiesa? Tačiau galbūt jis neįsitikinęs, kad daro viską kaip reikiant, kad tu jaustumeisi laiminga. Vyrai nemoka skaityti minčių, leisk jam tai žinoti.

6. Leisk jam žinoti, kad jis turi savo asmeninę erdvę ir laiko sau. Ir jis tikrai mylės tave už tai. Niekas nesinori jaustis santykių narve ar kontroliuojamas partnerio. Taigi, primink jam, kad gali išeiti pasilinksminti su draugais ir be tavęs.

7. Leisk jam jaustis naudingu. Galbūt tu gali pati viskuo pasirūpinti, tačiau kartais reikia leisti vyrui tau padėti. Jis to nori. Palengvink savo užduotis. Jis įvertins, todėl kad nori būti tau naudingu ir priims tai kaip komplimentą.

8. Leisk jam žinoti, kad tu ne visada teisi. Mes visi būname užsispyrę, kai tai liečia savo kaltės pripažinimą. Tačiau tai gyvenimo dalis. Niekas nėra idealus ir niekas nenori būti su tuo, kuris mano, kad niekada neklysta. Kai tu pripažįsti savo kaltę ir atsiprašai, vyriškis vertina tave labiau.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page