Idomybes

Močiutė nustebino anūkę, numezgusi kalėdinį megztinį pagal ypatingą jos piešinį

Sulig kiekvienais metais kalėdiniai džemperiai tampa vis šventiškesniu reiškiniu ir vyksta net vakarėliai, skirti būtent jiems. Iš tiesų kalėdinio megztinio tradicija prasidėjo nuo 50-ųjų televizijos reklamos.

Ši močiutė iš Didžiosios Britanijos pakėlė kalėdinio megztinio tradiciją į visiškai naują lygį, sujungusi šventines jėgas kartu su anūke.

Viskas prasidėjo nuo to, kad Džuli Kordiner, išdidi močiutė iš Didžiosios Britanijos, aptiko megztinio dizainą, padarytą jos mažos anūkės.

Namų darbui, skirtam „Kalėdinio džemperio dienos“ šventimui mokykloje, kuris padėtų surinkti pinigų labdaros organizacijai „Gelbėkit vaikus“, buvo pasiūlyta sukurti nuosavą kalėdinio džemperio paveikslėlį.

Jūsų vaikas kada nors gavo namų darbą, kuriame būtų reikalaujama sukurti megztinio dizainą?

Ir ši močiutė nurungė visus! Ji ėmė ir numezgė lygiai tokį pat megztinį, kokį nupiešė jos anūkė.

Džuli atėjo idėja numegzti realų megztinį pagal anūkės dizainą. Ir tai pasirodė geriausia kalėdinė dovana.

Močiutė pasidalijo savo atradimu socialiniuose tinkluose ir gavo didžiulę ovacijų bei susižavėjimo bangą.
Džuli parašė:

„Mano anūkė gavo namų darbą – sukurti kalėdinio džemperio dizainą, tik jį reikėjo nupiešti popieriuje, o aš nusprendžiau jį atkurti“.

Kadangi Džuli buvo patyrusi mezgėja, ji spėjo numegzti megztinį iki mokyklos kalėdinių džemperių dienos.

Anūkė šypsojosi, pozuodama su savo nauju šventiniu apdaru prie kalėdinės eglutės. Gavusi tokią netikėtą dovaną iš močiutės, mažoji mergaitė buvo labai nustebusi.

Linksmas megztinis pasirodė tiksli realaus dizaino, sukurto anūkės, kopija. Jis turi Kalėdų eglutę, papuoštą spalvotais žaisliukais ir spindinčia žvaigžde, su dovanomis po ja, ir džiugus Kalėdų Senelis aiškiai daro gerą darbą, dėdamas dovanas po papuošta eglute, apsupta šokančių snaigių.

Močiutė Džuli buvo be galo patenkinta gausiais komentarais, kurie užpildė jos įrašą, kad išreikštų susižavėjimą tokia apgalvota dovana.

Naudotojai pavadino kalėdinį džemperį „stulbinančiu“, „žavingu“, „gražiu“ ir „nuostabiu“.

Bravo močiutei! Ir bravo anūkei! Už tokią puikią idėją.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page