Idomybes

10 daiktų, kurie tiesiog būtini mažų virtuvių savininkams

Pakabinamos dėtuvės

Įvairiausi tokių minkštų dėtuvių variantai parduodami parduotuvėse, norint, galima juos pasidaryti pačiai. Pakabinamos dėtuvės talpinamos iš šono ant skalbimo mašinos arba ant stalinės indaplovės agregato.

Prieskonių laikymas ant šaldytuvo

Nestandartinis, bet labai patogus sprendimas. Nebereikia atidarinėti spintelės ar stalčių, jei baigiasi prieskonis, tai iškart matysis. Be to atsilaisvins papildoma vieta lentynoje ar kt.

Ištraukiamas stelažas

Labai dažnai už šaldytuvo yra tuščia erdvė. Galima pasidaryti žemą ištraukiamą spintą. Pakanka prisukti apačioje mažus ratukus, o iš šono pritvirtinti rankeną.

Erdvės po kriaukle panaudojimas

Spintelėje po kriaukle pritvirtinkite du ar tris vamzdžius ir ant jų pakabinkite šiukšlių maišus.

Vaisių ir daržovių laikymas

Vaisiai ir daržovės puikiai laikosi ant metalinių stovelių popieriui. Dar galima naudoti maišus skalbiniams. Juos galima kabinti ant kabliuko.

Stalų variantai

Mažai virtuvei puikus sprendimas yra sudedamas stalas. Dar geriau – stalas, tvirtinamas prie sienos, reikalui esant, nuleidžiamas.

Vamzdis su kabliukais (relingas)

Ant laisvos spintelės sienelės galima pritvirtinti relingo sistemą su kabliukais, ant kurių galima kabinti keptuves, kiaurasamčius ir kitus virtuvinius rakandus.

Magnetinė juosta

Labai patogus dalykas peilių laikymui ir kitų metalinių įrankių. Tokiu būdu turėsite truputį laisvos vietos ant stalviršio.

Papildomi kabliukai

Indaujoje turėsite daugiau vietos, jei įsuksite kabliukus ir puodelius kabinsite ant jų.

Kompaktiški daiktai

Kiek  įmanoma, pirkite kompaktiškus daiktus virtuvei – pvz. sudedamą trintuvę. Tai bus idealus sprendimas mažai virtuvėlei.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page