Gyvūnai

Mergina išgelbėjo skęstantį burunduką ir jis pasistatė namelį šalia jos

Sužinojome stulbinančią burunduko gelbėjimo istoriją. Dalijamės su jumis!

Mergina, vardu Krisi, išėjusi į kiemą ir apžvelgusi savo valdas, staiga pastebėjo vaikiško baseino dugne kažką besikepurnėjantį ir bandantį išlipti lauk. Ji priėjo arčiau mažos vandens talpyklos ir aptiko jame mažą žvėrelį. Iš pradžių nebuvo aišku, koks tai gyvūnas. Tačiau apžiūrėjusi iš arčiau, Krisi išsiaiškino, kad prieš ją – mažytis burundukas.

Žvėrelis niekaip negalėjo išlipti iš vandens žabangų. Turbūt jis jau neteko jėgų, nes nebesipriešino: Krisi be vargo paėmė jį į rankas ir susupo į minkštą rankšluostį. Burundukas beveik nejudėjo ir sunerimusi gelbėtoja paskambino į vietos gyvūnų apsaugos tarnybą, kad paklaustų, ką daryti su rastinuku, kuris gavo Čipi vardą.

Tarnybos specialistai rekomendavo patalpinti burunduką ir saugią ir šiltą vietą – dėžę, užtiestą rankšluosčiu. Taip pat gyvūnų gynėjai paprašė Krisi suteikti išgelbėtam žvėreliui maisto ir vandens.

Mergina į dėžę įdėjo nedidelį dubenėlį, pilną vandens. Taipogi ji pasiūlė burundukui paukščių, kurie gyvena jos sklype, lesalo. Kito tinkamo maisto nebuvo.

Specialistai tikino Krisi, kad viskas bus gerai. Jie sakė, kad burundukas greičiausiai yra šoko būsenoje, iš kurios greitai pradės išeiti. Taip ir nutiko. Iš pradžių Čipi beveik nerodė gyvybės ženklų. Bet paskui jis pabandė atsistoti ir ėmė smarkiai drebėti. O kiek vėliau žvėrelis ėmė judėti dėžėje ir pasiekė indą su vandeniu, iš kurio gurkštelėjo kelis gurkšnelius. Tai buvo geras ženklas. Burundukas atsigavo nuo pergyvento sukrėtimo, o dar po kurio laiko paėdė.

Krisi paliko dėžę su savo naujuoju pūkuotu pažįstamu šalia atviro lango, kad Čipi galėtų be kliūčių palikti savo laikiną prieglobstį ir keliauti į savo gimtuosius namus – gamtą. Taip jis ir padarė.

Tačiau neabejingos merginos išgelbėtas burundukas neskubėjo palikti kiemo. Jis nusprendė likti šalia savo gelbėtojos ir išsirausė nedidelį urvelį šalia jos namo. Taipogi jis periodiškai įlipa į medį ir atrodo, kad stebi Krisi. O ji galvoja, kad Čipi supranta, jog liko gyvas jos dėka. Štai tokia nuostabi išgelbėjimo istorija.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page