Idomybes

Ribotų galimybių žmonėms reikia šiuolaikinių technologijų, tačiau dar labiau jiems reikia mūsų gerumo

Pasaulyje yra vietos gėriui, tiesiog svarbu jį pastebėti, duoti ir, kas svarbiausia, kurti. Žmonių gerumas beribis, jo apraiškos kartais stebina, įkvepia ir sušildo. Nagingi žmonės kuria įrenginius, kurie padeda jiems gyventi patogiau.

Tačiau pagalba ateina ne tik iš specialistų, bet ir iš paprastų žmonių, kuriuos priimta vadinti draugais, su kuriais gyventi darosi truputį geriau, linksmiau ir jaukiau.

1. Mergaitei Alisai, šešerių, sukurta ranka. Dabar ji turi galimybę piešti.

2. Neabejingi žmonės nusprendė suprojektuoti staliuką sėdintiems vežimėliuose.

3. Kartais ligonis gali prarasti sąmonę tiesiog gatvėje. Ir tada tokia apyrankė su informaciniu QR kodu papasakos viską apie jį.

4. Užrašai Brailio raštu papasakos apie Neapolio įžymybes. Dabar neregiai irgi gali susipažinti su kultūrinėmis vietovėmis.

5. O čia Igoris. Jis 15 metų rūpinasi paralyžiuotu draugu. Herojus!

6. Angolos dainininkas remontuoja butus, kad užsidirbtų pragyvenimui ir rengia nemokamus pasirodymus senukams bei neįgaliesiems.

7. Takelis prie jūros per smėlį neįgaliųjų vežimėliams.

8. Moksleiviai iš JAV sukonstravo pirštines, perduodančias gestą balsu.

9. Juk nesunku padovanoti kitiems trupinėlį laimės ir šilumos, pasidalinti gerumu…

O kas daroma jūsų mieste žmonių su ribotomis galimybėmis palaikymui?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page