Idomybes

Šioje mokykloje visi vaikai išmoko gestų kalbos dėl pirmos kurčios mokinės

Ši mokykla padarė visa, kas įmanoma, kad naujas mokinys pasijustų bendruomenės dalimi.

Deitono, Meino valstijos, Konsoliduotos Mokyklos vaikai ir mokytojai išmoko gestų kalbos, kad pasveikintų pirmąją istorijoje kurčią mokinę. Dabar jie moka 20 būtinų žodžių ir frazių, kad padėtų Mori Belanger apsiprasti jos naujoje klasėje.

Mokykloje mokytojai pakabino plakatus su naudingais gestų kalbos patarimais, kad kiti vaikai galėtų bendrauti su šešiamete mergaite.

Direktorė Kimberli Sampjetro įsitikinusi, kad Mori atėjimas į amerikiečių mokyklą tapo teigiamu momentu visiems jos darbuotojams ir moksleiviams, kurie praplėtė savo akiratį.

Suprantama, kad šios pastangos neliko nepastebėtos, ir Mori labai greitai apsiprato savo naujoje klasėje. Vaikai gerai ją priėmė.

Mori buvo nustatyta diagnozė „klausos sutrikimas“, tokia reta, kad ji net neturi pavadinimo. Ji kenčia nuo vidutinio iki sunkaus klausos netekimo ir nešioja klausos aparatą, o taip pat naudoja gestų kalbą.

O jūs girdėjote apie mokyklas, pasirengusias tokiems žingsniams dėka vieno moksleivio?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page