Idomybes

Turistas rado slėnį, kuris atrodo visai kaip miegantis šuo

Ir tikrai kaip šuo!

Mūsų gamta nuostabi. Tuo įsitikino fotografas Čenguanas Sianas. Jis užlipo į kalvą, esančią Taojuanio slėnyje (Taivanas) ir suprato, ką ji jam primena. Vaikinas pasidalijo fotografija socialiniuose tinkluose.

Graži kalva panaši į didelį šunį, miegantį žalumoje. Jis tyliai guli tarp slėnio ir žalių peizažų sluoksnių. Galbūt tai sarginis šuo, kuris saugo Taojuanio slėnį miegodamas.

Daugelis žmonių žavisi kalvos panašumu į šunį. Kai kurie net pasakė Čenguanui, kad jie daug kartų buvo toje vietoje, bet net ir neįtarė apie „miegantį šunį“.

Sianas taip pat aptiko dar vieną gamtos stebuklą – šį akmenį, panašų į dramblio straublį.

Jis stovi ant kranto. Susidaro įspūdis, lyg straublys siekia jūros, kad išgertų vandens. Sianas rado šią uolą , kai buvo vietelėje, kuri vadinasi Ruifangas.

Interneto naudotojai buvo įkvėpti Čenguano patalpintų nuotraukų. Jie nufotografavo dar vieną stulbinantį dalyką Ruifange ir nusprendė parodyti jį Facebooko naudotojams.

Jie rado uolą, kuri primena 2 šunis, stovinčius vienas prieš kitą:

Ši foto dar kartą įrodo, kad mūsų gamta pilna stebuklų. Tiesiog reikia būti dėmesingam. Dėti telefoną į kišenę ir mėgautis peizažų grožiu savo akimis.

Galbūt pirmoje foto jūs pamatėte ne šunį, o kažką kitą?

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page