Idomybes

5 dalykai, dėl kurių vyras negerbia moters

Pagarba ir meilė – du jausmai, kurie visada eina koja kojon ir patikėkite, jei vyras negerbia savo moters, tai jis jos ir nemyli. Ir su meile tai veikia taip pat – be pagarbos meilės nėra.

Ir būtent dėl šių 5 priežasčių vyras nustoja gerbti moterį:

1. Moteris „taip“. Kas ką besakytų, o vyras visada gerbs moterį, turinčią savo nuomonę. Mergina, nuolat pasiduodanti visiems pasiūlymams iš vyriškio pusės, greitai praras ne tik susidomėjimą, bet ir pagarbą.

2. Moteris-girtuoklė. Taip taip, dvigubi standartai. Jei iš vyrų kas nors prisigers, tai jo pažįstamų reakcija bus – šauniai pailsėjo. O jei taip pat prisigers moteris – tai gėda ir sudie, pagarba.

3. Moteris, gyvenanti vyru. Vyrai nori tapti dalele jūsų gyvenimo, o ne visu jūsų gyvenimu. Jiems visada išlieka įdomi moteris, turinti savo hobį ir pomėgius.

4. Moteris-melagė. Bet koks mažas melas gali būti nuoskaudos priežastimi, o praradusios pasitikėjimą, taip paprastai jo nesusigrąžinsite.

5. Moteris-flirtas. Problema ne pavydas. Patikėkite, flirtas neatneš jums nieko, išskyrus problemas, o vyrui – raguočio pravardę. O tai, kaip suprantate, nepatiks nė vienam stipriosios lyties atstovui.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page