Idomybes

Mokslas patvirtina: kuo didesnis pilvas, tuo geresnis meilužis

Esame tikri, kad jūs, kaip ir didžioji dauguma žmonių, manote, kad liekni vyrai yra geresni lovoje ir geba geriau patenkinti moterį. Visgi atrodo, kad realybėje situacija yra visiškai kitokia.

Tyrinėtojai iš Kaizerio (Turkija) Ersieso universiteto atliko metų trukmės tyrimą, kurio metu tyrė vyrų kūno masės indekso (KMI) ir seksualinio aktyvumo koreliaciją.

Tyrimo metu paaiškėjo tokie dalykai

Vyrai, turintys viršsvorio ir nemažą pilvą, lovoje laikėsi įspūdingomis penkiomis minutėmis (tikrai taip!) ilgiau negu liekni kolegos.

Iš viso buvo apklausta 200 tiriamųjų. Galiausiai mokslininkai nustatė, kad vyrai su gerokai didesniu KMI (kūno masės indeksas) lovoje vidutiniškai būdavo 7,3 min. Lieknesnė grupė vos tverdavo dvi minutes ir turėjo polinkį į pirmalaikę ejakuliaciją.

Kokia gi ta gerokai didesnės seksualinės ištvermės priežastis? Pasak mokslininkų, didesnės pilvo apimtys reiškia, kad tokių vyrų moteriško hormono estradiolio lygis yra didesnis. Šis hormonas yra tam tikra estrogeno forma, todėl mokslininkai mano, kad būtent tas hormonas turi įtakos vyro smegenims ir reguliuoja priešlaikinę ejakuliaciją. 

Ir tai dar ne viskas! Septyniasdešimt keturi procentai moterų, dalyvavusių apklausoje, pareiškė, kad jos drovėtųsi nusirengti drabužius prieš idealios išvaizdos vyrą.

Taigi, gero apetito jums, vaikinai! Neatsisakykite maisto! Ir karštos naktys jums bus užtikrintos!

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page