Gyvūnai

Kačiukas tupėjo ant kelio -17 laipsnių šaltyje, beveik sušalęs į ledą

Vienos iš savanorių vyras važiavo namo automobiliu. Staiga jis pamatė kačiuką. Mažiukė tupėjo tiesiog važiuojamojoje dalyje ir nereagavo, kai mašinos pypsėjo. Lauke buvo šalta diena – 17 laipsnių šalčio. Mažylė smarkiai sušalo. Vyriškis sustojo, išlipo iš mašinos ir paėmė katytę.

Automobilyje katytė greitai sušilo ir pralinksmėjo. Mažylei neįtikėtinai pasisekė, kad jos nepartrenkė automobilis. Neaišku, kaip mažylė atsidūrė važiuojamojoje dalyje. Netoliese nebuvo gyvenviečių, todėl išvis neaišku, kaip ji ten atsirado.

Atsidūrusi bute, katytė iškart užmigo. Mergaitė pasirodė labai silpna ir išsekusi. Ji vos laikėsi ant kojyčių.

Veterinarijos klinikoje specialistas pasakė, kad katytei apie 3 mėn. Vargšei nustatė sveikatos problemų. Aptiko ausų erkių. Taipogi išskyrų iš nosies ir akių. Gydytojas išrašė katytei gydomąjį kursą. Po to ji buvo išsiųsta laikinai globai.

Mažylę ėmė pratinti prie dėžutės. Iš pradžių ji ignoravo šią vietą, paskui palaipsniui ėmė priprasti. Mergaitė pasirodė labai protinga ir bendraujanti.

Ji greitai suprato, kur reikia galąsti nagus. Katytė leido daug laiko su savo šeimininke (ant sofos, virtuvėje, svetainėje). Miegojo ji tik savo lovelėje, tai buvo jos nuosavas katiniškas sprendimas.

Kai gydymo kursas buvo baigtas, katytei rado naujus namus. Tuo metu ji buvo jau išauklėta mergaitė.

Prieš naujus metus nutiko stebuklas. Gruodžio 30 mažylei atsirado šeimininkė. Katytei davė vardą Vyšnaitė. Naujus metus ji sutiko jau savo namuose. Po metų Vyšnaitės šeimininkė paėmė laikinai globai šuniukus, kurie liko be namų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page