Idomybes

Prancūzų išradėjas perskrido Lamanšą ant skraidančios riedlentės

Išradėjas Frenkis Zapata sėkmingai perskrido Lamanšo sąsiaurį ant savo skraidlentės Flyboard Air,naudojančios reaktyvinę trauką. Jis išskrido iš prancūzų miesto Sangato ir nusileido angliškame Duvre, padaręs vieną sustojimą pakeliui, kad prisipiltų kuro. Visai kelionei jam prireikė 22 minučių.

Tai pirmasis sėkmingas bandymas įveikti sąsiaurį tokia transporto priemone. Liepos mėnesį išradėjas jau bandė atlikti savo skrydį, bet jam tada nepasisekė – dėl didelių bangų Zapata, norėdamas įsipilti kuro savo sustojimo vietoje, įkrito į vandenį.

O šį kartą visą 36 km kelią jis įveikė be jokių keblumų. Jis ne tik įrodė Flyboard Air perspektyvumą, bet ir sumušė savo rekordą, išvystęs greitį 202 km per valandą.

Flyboard Air įranga turi keturis valdomus turboreaktyvinius variklius. Keisdamas jų pakrypimo kampą, pilotas gali laisvai judėti erdvėje, o reguliuodamas galingumo lygį – kaitalioti greitį. Visos ‚skraidančios lentos“ sistemos kontroliuojamos specialaus kompiuterio, atsakančio už stabilizavimą.

Anksčiau Zapata yra dalyvavęs su savo Flyboard Air kariniame parade, švenčiant Bastilijos paėmimo dieną Prancūzijoje. Jis, su ginklu rankose, praskrido virš karių ir karinės technikos kolonos, kas buvo savotiškas karinės pramonės susidomėjimo išradimo technika pademonstravimas.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page