Idomybes

Anytai mūsų vestuvėse vietos nėra, pati nenorėjo eiti

Nuo pirmosios dienos ponia Nijolė nepamilo manęs. Nematė manęs šalia savo sūnaus ir viskas. Todėl prigalvojo įvairiausių priežasčių, kodėl mes negalime būti kartu.

Kai tik pradėjome susitikinėti, visada skambinėdavo Antanui ir prašydavo atvažiuoti. Prigalvodavo svarbiausių reikalų. Draudė man ateiti į jo butą, kurį paveldėjo iš močiutės.

Po metų mūsų santykių apsigyvenome kartu. Moteriai tai buvo vos ne pasaulio pabaiga. Kaip čia taip, iki santuokos gyvena kartu. Žinoma, visa tai buvo pateikiama ne pačia kultūringiausia forma. Juk padorios merginos negyvens šiaip sau su vaikinu. O likusioms žodžių rinkti nereikia.

Įtariu, kad Nijolės požiūris toks dėl to, kad augino sūnų viena. Rūpintis padėjo motina. Pagimdė jį vėlai, sau. Ir matomai suplanavo jo gyvenimą iki detalių. O manęs tuose planuose nebuvo, tiksliau, buvo ne tokia, kaip aš. Todėl iškart priėmė mane „su peiliais“.

Po pusantrų metų bendro gyvenimo mes nusprendėme susirašyti. Prieš kelis mėnesius padavėme pareiškimą. Ar verta sakyti, kad tai būsimai anytai sukėlė siaubingą šoką.

Ėmė kelti skandalą, kad mes mažai vienas kitą pažįstame, kad jos sūnus tik įsidarbino. Ir išvis, ko mums eiti į bažnyčią, tik gėdos prisidarysime. Tai jos užuomina į bendrą gyvenimą iki santuokos. Paskui pasakė, kad jos sūnus serga psichikos liga, turi diagnozę.

Šūkavo rėkavo ir galiausiai pareiškė, kad jos nė kojos tose vestuvėse nebus. Na nebus ir gerai. Tiesa, aš ruošiausi savo mamą su ja supažindinti. Iki tol jos nebuvo pažįstamos. Mama girdėjo apie svočios keistenybes, tačiau detalių nežino. Na ir gerai.

O neseniai anyta paskambino sūnui ir pradėjo domėtis, kaip einasi pasiruošimas, juk liko kelios savaitės. Aš viską girdėjau, nes išplėšiau ragelį ir pasidomėjau, kokiu tikslu ji visko klausinėja. Ar ne ji prieš 2 mėnesius rėkė, kad jos nė kojos nebus šventėje. Tai va, mes ir neplanavome jos dalyvavimo. Vietų nėra.

Ji suaimanavo ir numetė ragelį. Mano mama mano, kad aš elgiuosi neteisingai. Negalima taip. Reikia būti išmintingesnei.

Ji juk mano būsimo vyro motina. Jai turi būti vietos tokiame svarbiame renginyje.

Tačiau aš kategoriškai prieš. Ji buvo prieš mane kaip sūnaus merginą, kalbėjo bjaurastis mano adresu, paskui pati atsisakė ateiti. Tegu dabar taip ir būna. Sekantį kartą gerai pagalvos prieš ką nors sakydama.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page