Idomybes

Niekas negali pakenkti kitam, neužmokėjęs už tai pats. Taip veikia karma!

Nuomonė.

Kiekvieną kartą, kai jums kyla negatyvios mintys apie žmogų, visada melskitės už savo sveikatą. Kai mes galvojame apie ką nors, akimirksniu susikuria energetinis tiltas tarp mūsų ir žmogaus, apie kurį mes galvojame.

Štai kodėl bet kokia bloga

mintis – tai energetinė ataka, kuri kenkia žmogui. Todėl mes atakuojame ir žudome vienas kitą nesąmoningai, dažnai to nesuprasdami.

Santykiai.

Nesutarimai poros santykiuose susiję su būtinybe kontroliuoti ir dominuoti prieš partnerį. Kiekvienas bando kontroliuoti kitą ir likti aukščiau visos situacijos.

Žodis.

Bet koks grubus išsireiškimas, palydėtas kategoriško tono, gali padaryti žalą tiek pačiam sau, tiek ir kitam žmogui. Kiekvieną kartą, kai mes tariame grubius žodžius, mes atsijungiame nuo šaltinio ir kenčiame. Barnis, pyktis, nekantrumas tyliai skleidžia didelę griaunamąją jėgą.

Problemos.

Nekalbėkite apie tai, kad įvyko nelaimė, todėl kad ji ilgai liks su jumis. Kai mes nekalbame apie problemas, mes atitolstame nuo jų. Minčių apie jas pašalinimas – pirmas žingsnis į jų sprendimą.

Darbas.

Darbas neturi mūsų žudyti, o turi padėti mums vystytis. Tai reiškia, kad perkrovos neturi būti pastovios, ir mes turime rasti malonumą kiekviename užsiėmime. Jei nėra jokio malonumo, bet kokia veikla gali pakenkti sveikatai.

Kerštas.

Trokšdami keršto, jūs stojate į savo priešininko lygį. Atleisdami mes išsilaisviname, kad turėtume galimybę pakilti. Mes turime suprasti, kad atleisdami mes išlaisviname tuos, kurie mus nuskriaudė, todėl mes atleidžiame vardan laisvės. Išsirinkite savo atleidimo būdą, nes tik teisingas atsiprašymo būdas išgydys jūsų žaizdą.

Atleidimas ir meilė.

Negatyvios mintys arba veiksmai skausmingai pasijaučia tūkstančiams organizmų. Štai kodėl egzistuoja gamtos ir mokslo dėsnis (trečiasis mechanikos principas, taip pat žinomas kaip veiksmo ir reakcijos principas), pagal kurį blogis, padarytas kitiems, taip pat kenkia sau.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page