Idomybes

Pusseserė eksploatuoja mane visais įmanomais būdais. Nusprendžiau tai užbaigti

Planavau važiuoti į darbą vėliau nei įprasta ir išsimiegoti, tačiau teko keltis 6 ryto. Pusseserė Žiedė parašė, kad jai reikia pagalbos, jos motina blogai jaučiasi.

Pastaruoju metu Žiedė skambina ir rašo man kiekvieną dieną, kai tik jai reikia. Tai su remontu padėk, tai pas motiną nuvežk. Ji neklausia, patogu man ar ne, ji paprasčiausiai rašo ir aš turiu metęs visus reikalus lėkti pas ją.

Štai ir dabar taip. Įspėjau visus darbe, kad manęs nebus. Žmona sako, kad ji naudojasi manimi kaip nemokamu taksistu. Vaiva dažnai pyksta ant manęs, kad aš viską metu ir bėgu pas savo giminaitę.

Atvykęs pas ją, pamačiau 7 krepšius. Ji nusprendė, kad jei mes važiuojame į kaimą pas jos motiną, tai
reikia nuvežti viską, ką planavo po mėnesio.

– Na, tu juk su mašina, kaip tik viską nuvešiu ir pamatysiu motiną. Jai, tiesą sakant, jau geriau. Bet pagalvojau, kad tu vis tiek atvažiuoji, kam tave siųsti namo, jei galima nuvežti daiktus. Kaip gerai, kad tu turi mašiną.

Aš smarkiai pykau. Ji paprasčiausiai žaidė manimi. Kai reikia – kviečia, siunčia kur reikia, o aš kaip kvailys negaliu atsakyti. Visą kelią man pasakojo apie savo gyvenimo sunkumus.

– Kaip blogai, kad aš neištekėjau. Dabar vyras padėtų. Anksčiau padėdavo brolis Igniukas, o dabar bjaurybė jo žmona uždraudė su manimi bendrauti. Matote, aš jį eksploatuoju. Kvailė ji, šeimai reikia padėti. Aš juk teisi?

Kaip aš pavydėjau Ignui, kad jis galėjo atsikratyti Žiedės. Vaiva man nedraudė jai padėti. Ji kartais pykdavo ant manęs, kai aš atšaukdavau bendrus planus dėl Žiedės. Prieš išlipdama iš mašinos, ji pasakė:

– Žinau, kad šeštadienį ir sekmadienį tu ilsiesi. Man kaip tik penktadienį vakare atveš baldus. Ateik pas mane šeštadienį apie 11, nes meistrą samdyti brangu. O tu ir geriau už bet kokį meistrą surinksi baldus.

Aš turėjau planų, mes su žmona turėjome eiti į svečius pas draugus. Kai pasakiau apie tai Žiedei, ji įsižeidė:

– Tu taip pat po padu, kaip Ignas. Negali pasakyti, kad ji perkeltų susitikimą? Ar tu ne vyras? Įsiutau, liepiau jai lipti iš mašinos, o paskui užblokavau jos numerį. Negaliu daugiau jos matyti.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page