Idomybes

Šios 4-metės mergaitės vyras 25 metais vyresnis už ją! Suprantama, kodėl tėvai tam ryžosi

4-metė Abbi gyvena Niujorke. Ji visada šypsosi, tačiau už jos laimingo veido slypi siaubinga tiesa. Mergaitė serga ypatinga leukemijos forma, kuri pagrinde paliečia vaikus.

Mažylė priversta nuolat gulėti specializuotoje klinikoje, kur ji, nepaisant nieko, nenusimena ir džiaugiasi galbūt paskutiniais savo gyvenimo mėnesiais. Abbi turi mylimiausią medicinos slaugytoją Metą Hiklingą.

Mažoji pacientė ateina pas jį tikrintis kasdien, net jei tam nėra būtinybės.

Metas jai taip patinka, kad 4- metė mažylė svajoja ištekėti už jo. Kartą vakare mergaitė, atskleidė mamai savo širdies paslaptį. Sekantį kartą susitikusi su Metu, Abbi planuoja oficialiai pasiūlyti jam ranką ir širdį.

Žinoma, mažylė jau išrinko ir žiedą. Metas, viską sužinojęs, nedelsdamas ima organizuoti „vestuves“, norėdamas nustebinti savo būsimą nuotaką maloniu netikėtumu.

O sekančią dieną Abbi laukė „vestuvės- siurprizas“. Metas ir ligoninės personalas labai pasistengė! Abbi dovanų gavo nuostabią baltą suknelę, o Metas – originalius marškinėlius-smokingą.

Kai tik mergaitė įėjo į „santuokų salę“, ant jos iš visų pusių pabiro rožių žiedlapiai ir garsūs giminaičių bei svečių sveikinimai. „Ar tekėsi už manęs?“- paklausė Metas. „Taaaip!“- sušuko mažylė ir apkabino savo jaunikį.

Sutuoktiniai apsikeitė žiedais ir, kaip priimta, pavaišino vienas kitą vestuviniu tortuku.

Vėliau Metas parašys:

„Aš tikiuosi, kad Abbi šeima visada prisimins šią dieną su šypsena. Net pačiais sunkiausiais laikais. Aš tai tikrai prisiminsiu!“ O štai ir „vestuvinis automobilis!“

Dar viena Meto dovana savo mylimiausiai mažajai pacientei.

Metas Hiklingas turbūt geriausias medicinos slaugytojas planetoje. Jis puikiai suprato, kaip svarbu šiai mergaitei neprarasti vilties.

Būtent tą dieną mažylė sekundei pamiršo savo ligą. Pasidalink šia istorija, jei ji tave irgi palietė iki sielos gelmių!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page