Idomybes

Pasaulyje jau darosi gėda lyginti drabužius, o viskas dėl globalaus klimato atšilimo

Mes visi žinome, kad marškiniai, paklodės ir kelnės atrodo daug tvarkingiau, jei yra išlyginti…bet tuo pačiu mes suvokiame, kad lyginimas – tai baisu.

Ne tik dėl to, kad nuobodu. Reikalas tame, kad lygintuvo įkaitinimui panaudojamas didžiulis kiekis elektros energijos, o tai labai kenksminga mus supančiai aplinkai.

Jei nekenčiate šio užsiėmimo – lyginti, ir rūpinatės ekologija, jums naudinga žinoti: pasaulyje populiarėja nauja mada – atsisakymas lyginti vardan kovos su globaliu klimato atšilimu ir kaita.

Viskas prasidėjo nuo įžymaus filipiniečių filantropo ir verslininko Marko Gersavos posto.

Ši iniciatyva tampa vis populiaresnė įvairiose šalyse. Gali būti, kad artimiausiu metu mes pamatysime modelius, vilkinčius nelygintus drabužius?

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page