Idomybes

Richardo Gere’o žmona paaiškino, kodėl nebijo 35 metų amžiaus skirtumo su vyru

Visi mes matėme filmus su Richardu Gere’u. Užtenka aktoriui pasirodyti ekrane, ir mes jau nepajėgiame atplėšti akių. Na o jis… ne ekrane jis žiūri tik į vienintelį žmogų – savo mylimą žmoną Alexandrą Silvą.

Jo meilė jai neįtikėtinai stipri, ir tai, kad tarp jų 35 metų amžiaus skirtumas, jo visiškai nejaudina. Dar daugiau, tai nejaudina pačios Silvos, apie ką ji ir papasakojo žurnalui „Hello“ praeitais metais.

„Toks jau man teko bilietas šiame gyvenime ir aš to nesigailiu. Jis pažadėjo man mažiausiai 20 puikiausių metų kartu! Ir aš turiu prisipažinti, kad jis kur kas energingesnis už mane ir kur kas aktyvesnis. Kartais net sunku jį pavyti. Jis lyg būtų kažkas daugiau, nei žmogus!“- pasakė Silva.

Ši pora pradėjo susitikinėti 2014 m, o savo santykius įteisino 2018 balandį – uždaroje ceremonijoje, į kurią buvo pakviesti tik jaunavedžių artimiausi draugai ir giminaičiai.

Ir nuo tada jų laimė nenusakoma žodžiais. Iškart po vestuvių Alexandra ištarė labai nuoširdžius ir atvirus žodžius: „Anksčiau aš buvau pasimetusi, nežinojau, kas yra šviesa, bet kai sutikau Richardą, mano gyvenimas vėl įgavo prasmę. Aš pajutau, kaip jis palietė mane ir nukreipė į tikrąjį mano kelią“.

Kas liečia Gere’ą, tai šios vestuvės dar per žingsnį priartino jį prie svajonės apie tokį pat nepertraukiamą ryšį tarp partnerių, koks buvo aktoriaus tėvų. 2017 metais, dar iki vestuvių su Silva, jis pasakė:

„Mano tėvas ir motina buvo susituokę daugiau nei 70 metų. Būtent tokios santuokos aš visada siekiau, tačiau kol kas dar taip ir nepriartėjau.“  Ką gi, atrodo, dabar jis žymiai arčiau savo svajonės.

Ir nors daugelis galvoja, kad per kelis bendro gyvenimo metus ta ugnelė, kuri kadaise įsižiebė tarp jų, turėtų užgesti, iš tiesų viskas vyksta priešingai. Žvaigždžių porelė niekaip negali atsidžiaugti vienas kitu ir iš šalies tai atrodo labai miela.

„Aš laimingiausias vyras visoje visatoje. Na o kaip gi gali būti kitaip? Aš vedęs nuostabią moterį, kuri yra protinga, jautri, padeda aplinkiniams, gera, linksma, kantri, moka atleisti, puikiai gamina – ir daro geriausias salotas visame pasaulyje!

Alexandra mėgsta medituoti, ji vegetarė, puiki motina, jos rankos švelnios lyg angelo…Ir be to, ji ispanė: karalių ir karalienių, Servanteso ir Bunuelio šalies dukra…Argi galima būti idealesne?“- pasakoja aktorius.

Ką gi į tai atsakė Silva? Ogi štai ką:

„Aš niekada nemaniau, kad man pavyks susirasti tokį idealų vyrą. Aš tiesiog neturiu žodžių apsakyti, kokia aš laiminga“.

O kai jos paklausė, ką,jos manymu, ji davė savo išrinktajam, Alexandra atsakė: „Jis puikiai žino, kad aš beprotiškai jį myliu. Man atrodo, aš įnešu į jo gyvenimą jam reikalingo stabilumo ir čia man padeda tai, kad aš niekada gyvenime nebuvau nei aktore, nei modeliu.

Man tai niekada nebuvo įdomu. Labiausiai mus suvienijo mūsų noras padėti tiems, kad to reikia, o taip pat mūsų atsidavimas budizmui. O dar jis sugebėjo suprasti ir tinkamai įvertinti mane kaip humanistę, kaip asmenybę ir kaip moterį…

Laikas, praleistas su juo – geriausias, romantiškiausias ir mieliausias sapnas iš visų, kuriuos aš kada nors sapnavau. Todėl aš ir nusprendžiau likti su juo visam laikui!“

Dar daugiau, jis vis dar kuria jai eiles ir meilės dainas. „Man atrodo, lyg aš, pati to nepastebėdama, patekau į tikrą pasaką. Net neabejoju tuo, kad aš sėkmingiausia pasaulio moteris… Kas gali būti romantiškiau už vyrą, kuris kasdien kuria tau dainas?“ – sako Silva.

2019 metais laimingai porai gimė nuostabus berniukas, vardu Aleksandras, o dabar jie laukia antro vaiko
gimimo.

Neblėstanti jų meilė geriausiai įrodo seną tiesą apie tai, kad „meilei amžius nesvarbus“. Viskas, ko reikia, kad mūsų meilė taptų ne mažiau tvirta – tai laiku ją atpažinti, būti pagarbiam savo partneriui ir įdėti į santykius pakankamai jėgų ir laiko.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page