Idomybes

Dvi draugės susidomėjo bodibildingu ir plastika. Bėgant metams, jos tapo panašios, lyg būtų dvynės

Švedės Julija Bergman ir Sofija Hagenlov draugauja jau beveik penkiolika metų.

Nuo to laiko, kai mergaitės pirmoje klasėje susėdo prie vieno suolo, jos tapo neatskiriamos.

Julija ir Sofija viską darydavo kartu, net rengdavosi vienodai. Jas kartais  pavadindavo dvynėmis, tokios jos buvo panašios.

Bėgo laikas, prasidėjo paauglystė, o kartu ir paaugliškos problemos iš serijos „mes negražios ir nepatinkam berniukams“. Merginos nusprendė lankyti fitnesą. Po to abi perėjo į bodibildingą.

Palaipsniui draugės salėje ėmė vis didesnius ir didesnius svorius. Artimieji pastenėjo, kad Julija ir Sofija pradėjo prarasti moteriškumą išvaizdoje, beaugindamos raumenis.

Tačiau jaunosios švedės čia nesustojo. Bergman ir Hagenjov nusprendė keistis, pasitelkdamos kosmetologiją. Kiekviena pasididino lūpas.

Tada Sofija pakeitė skruostų formą, o Julija žandikaulio formą. Jos manė, kad taip atrodys moteriškesnės.

Dėl treniruočių sporto salėje sumažėjo merginų biustai. Todėl draugės ėmė galvoti apie implantus.

Tokie pasikeitimai labai nepatinka konservatyviems Julijos ir Sofijos tėvams. Bet jie nieko negali padaryti su bodibildingo ir plastikos mėgėjomis.

Abi draugės mano, kad elgiasi teisingai. „Manau, jei nebūtume nieko dariusios su savo išvaizda, būtume ir likusios tokios prastuolės.

O dar ir storulės būtume.“ – mano viena iš „dvynių“.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page