Idomybes

Sūnus susitikinėja su turtuolių dukrele, o jos poreikiai… Mano atlyginimas tik pusantro tūkstančio

Sūnui 20 metų, studijuoja teisę, užsiima kovos menais. Auginau jį viena, vyras mirė nuo infarkto prieš 8 metus. Stengiausi duoti berniukui viską, kas būtina, dirbau paromis, kad jam nieko netrūktų.

Dabar tapo truputį lengviau – sūnaus mokslus finansuoja valstybė, uždarbiauja padėjėju advokatų kontoroje. Dar nuo mokyklos susitikinėjo su mergaite, savo klasioke, o aš jau įsivaizdavau ją savo marčia.

Prieš pusmetį išsiskyrė, iš pradžių nesakė priežasties, o paskui paaiškėjo – įsimylėjo kitą. Iš pradžių slėpė nuo manęs ir dabar suprantu kodėl.

Juk mergaitė tai ne šiaip sau, iš labai pasiturinčios šeimos. Mokosi paraleliniame kurse. Visa tokia pripumpuota gražuolė, iPhonus keičia kaip pirštines, benzinui turbūt išleidžia daugiau, nei visas mano atlyginimas.

Sūnus pluša kiek įmanydamas, kad atitiktų ją, užmetė treniruotes, vis bando kažkur kažką uždirbti brangiems jos niekučiams. Namo pas mus jis jos nekviečia, matomai gėdijasi aplinkos ir prasčiokės mamos, uždirbančios pusantro tūkstančio.

Nenoriu kištis, nors berniuko beprotiškai gaila – ne jam ši panelė. Tiesą sakant, svajoju, kad ši fifutė rastų vaikiną iš savo aplinkos ir atstotų nuo mano sūnaus.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page