GyvūnaiIdomybes

Vaikinas juokėsi iš negražaus šuns, kol nesužinojo jo istorijos

Grožis žiūrinčiojo akyse, o akys – išties sielos veidrodis. Šias žinomas frazes geriau nei kas kitas patvirtina pusės metų amžiaus aviganio ir haskio mišrūnės ir jos šeimininko Džoelo Vermano istorija.

Rumunijoje šuo buvo beglobis, tačiau kelių mėnesių amžiuje jam nutiko bėda. Gyvūnui nepavyko išvengti susidūrimo su traukiniu. Ir nors po smūgio šuo išgyveno, jo priekinės kūno dalies kaulai buvo sumaitoti. Nutrenka mišrūnė liko gulėti prie geležinkelio juostos ir be operatyvios pagalbos būtų žuvusi.

Laimei, ją laiku rado neabejingi žmonės ir pristatė į kilnojamąją veterinarų asociacijos misiją.

Labdaros organizacija davė šuniui antrą šansą ir vardą Moaka, išvertus iš rumunų kalbos – mažas snukutis. 5 valandas medikai kovojo dėl šunelio gyvybės, tačiau mažylei teko pašalinti pažeistus kaulus ir nosį.

Savanoriai negalėjo grąžinti jos į gatvę, bijodami, kad gyvūnas su tokiomis rimtomis traumomis gali neišgyventi šalčio. Be to, pakeista šuns išvaizda vargu ar suteiks jam šansą rasti šeimininkus.

Moakos fotografijas ir jos istoriją patalpino organizacijos tinklapyje, tikėdamiesi, kad atsiras gera širdis, kuri suteiks nelaimingam šuneliui prieglaudą ir šilumą.

Taip ir nutiko. 21-erių vaikinas iš Nyderlandų žiūrinėjo tinklapį ieškodamas būsimo augintinio ir aptiko mišrūnės foto. Pirma Džoelo reakcija buvo nuostaba ir juokas, jis iš pradžių palaikė Moaką keistu mopsu.

Vėliau, kai vaikinas paskaitė apie jos negandas, pajuto gumulą gerklėje, jam iki skausmo pagailo gyvūno. Vermanas nedelsdamas susisiekė su tinklapio administracija ir pranešė, kad nori pasiimti šunį.

Praėjus 2 su puse savaitės, apiforminus visus būtinus dokumentus, Džoelas pasitiko Moaką gimtajame mieste.

Jie kartu sutiko naujuosius metus. Jaunuolis pasidalijo, kad tai pirmas šuo, kurį jis išgelbėjo, tačiau nesiruošia čia sustoti.

Džoelas organizavo lėšų rinkimą asociacijai, išgelbėjusiai jo šunį, sukūręs tinklapį Moakalife.com. Jis nusiteikęs perduoti dalį pinigų kitų gyvūnų gelbėjimui, o taip pat surinkti sumą, būtiną Moakos snukio rekonstrukcijai. Pasak jo, metisė jaučiasi visiškai sveika, jokio skausmo dėl nosies nebuvimo nėra.

Tiesa, kai ji ėda ar laka, aplink paprastai baisi netvarka, be to, Moaka negali nulaikyti smulkių daiktų. Viskuo kitu ji energinga ir linksma jauna kalytė. Vos pažinus ją artimiau išvaizda nustoja turėti bet kokią reikšmę.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page