Idomybes

Viena fotografija „prisiminimui“ sunaikino trijų šeimų gerovę

Mes draugaujame dar nuo studentiškų metų. Taip susiklostė, kad mes visi gyvenome viename bendrabutyje, bendravome, o paskui sukūrėme tvirtas šeimas.

Mūsų draugystė su kiekvienais metais tik stiprėjo: bendros šventės, gimimo dienos, poilsis. Mūsų vaikai buvo beveik bendraamžiai, naminiai augintiniai nekėlė nepatogumų, gyventi buvo kur, darbas – džiaugsmas.

Tais metais mes nusprendėme vykti prie jūros. Ekskursijos pabodo, tiesiog norėjosi kokteilių, šilto vandens ir smėlio. Po kurio laiko realizavome savo planą.

Viskas buvo puiku. Vieną gražų šiltą vakarą mano vyras Simonas pasiūlė visiems nusifotografuoti saulėlydyje.

Padavėjas džiugiai išpildė mūsų prašymą. Kai atspausdinome nuotrauką, truputį nustebome – visos poros buvo keistai perbrauktos. Bet tada mes nekreipėme dėmesio.

Po mėnesio mūsų kompaniją šokiravo keista žinia. Pasirodo, Lina ir Valius skiriasi. Kodėl? Nei jis, nei ji paaiškinti negalėjo. Esą viskas prasidėjo nuo smulkaus barnio ir kažkaip išaugo iki skyrybų masto. Bet juk anksčiau nesipykdavo. Mes nė karto nematėme ne tai kad didelių barnių, bet net užuominos į nepasitenkinimą santuoka.

Dar po mėnesio įskilo antros poros sąjunga. Ir taip staigiai viskas vystėsi, kad mėnesio bėgyje jie ir išsiskyrė…Priežasties irgi niekas negalėjo normaliai įvardinti, nesutapo charakteriai. Kaip taip, po šitiekos metų kartų, bendrų vaikų, daugybės kelionių ir išvykų į gamtą. Aš jau pradėjau įtariai žvilgčioti vyro pusėn ir planuoti nueiti pas bobutę…

Po mėnesio į mūsų šeimą atėjo konfliktai, kurie kildavo lygioje vietoje. Mes ir patys stebėjomės, kas su mumis darosi. Netikėtai Simonas prisiminė nuotrauką. Jis ištraukė ją iš albumo ir suplėšė į skutelius. Kad būtų patikimiau, aš juos dar ir sudeginau. Ir, kaip bebūtų keista, nuo tada mes nustojome pyktis.

Mudu netikime jokia mistika, užkalbėjimais ir panašiomis erezijomis… Bet po šio atvejo vyras jaučia kaltę prieš draugus, juk tai jis pasiūlė nusifotografuoti. Aš jį raminu, sakau, kad tai mūsų fantazijos vaisius. O pati labai džiaugiuosi, kad mes visgi sunaikinome tą foto. Maža kas…

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page