Idomybes

3 istorijos, kai vaiką pagimdė ne mama, o tėtis

Tradiciškai gamtos surėdyta yra taip, kad šeimos tėvas yra maitintojas ir gynėjas. Moteris gimdo vaikus ir saugo namų židinį. Deja, gamta nėra tobula ir kartais klysta. Pavyzdžiui, žmogus gimsta vyru, tačiau jaučiasi moterimi.

Arba atvirkščiai. Galima smerkti juos kiek nori ar bjaurėtis, tačiau neduok dieve kam nors atsidurti jų kailyje. Nesiimu spręsti, kas tai: psichikos sutrikimas, užgaida, kvailystė ar atsitiktinė gamtos klaida. Aš su tuo, laimei, nesusidūriau. Turbūt tai siaubinga – nesijausti tuo, kuo esi. Šiuolaikinė medicina gali padėti tokiems žmonėms. Tačiau to pasekoje nutinka labai keistų situacijų. Apie 3 tokias noriu papasakoti savo straipsnyje.

1. Tristano Rizo istorija

Tristanas gimė mergaite, tačiau beveik iš karto suprato, kad jis toks nėra. Ypač aštriai problema pasireiškė paauglystėje. Tėvai manė, kad jų dukra „išsidirbinėja iš neturėjimo ką veikti“, o merginai prasidėjo rimtos sveikatos problemos dėl streso ir užsitęsusios depresijos.

Kai tik mergina tapo pilnamete, ji iškart ėmė ruoštis lyties keitimui. Jo eigoje dabar jau Tristanas susipažino su Bifu ir tarp jaunuolių įsižiebė kibirkštis. Vyrai sudarė oficialią santuoką ir net įsivaikino du vaikus. Tačiau Tristanui norėjosi turėti ir savo mažylį nuo mylimo žmogaus. Laimei, tuo momentu tai dar buvo įmanoma.

Dabar Tristanas ir Bifas augina 3 vaikus. Tristanas visas pasinėręs darbe, jis nedidelės nekomercinės organizacijos direktorius, o Bifas užsiima namais ir auklėja vaikus.

2. Kriso Riz-Diupono istorija

Ši istorija pakankamai sudėtinga. Krisas pasikeitė lytį dar paauglystėje – tėvai palaikė savo vaiką. 20 metų amžiaus jis sutiko savo būsimą sutuoktinę ir pametė galvą.

Užsimezgė audringas romanas, paskui vestuvės ir vaikų planavimas. Tačiau vaikų vis nebuvo ir nebuvo. Pasirodė, sutuoktinė negali turėti vaikų.

Kriso gimda buvo likusi ir jis nusprendė pats išnešioti vaiką. Viskas pavyko ir dabar laiminga pora augina
du vaikučius: dukrą ir sūnų.

3. Fernando Makado istorija

Fernando Makado praeityje buvo moterimi. Jo sutuoktinė Diana – praeityje vyras. Abu pasikeitė lytį,
tačiau be chirurginio įsikišimo, todėl problemų su nėštumu ir vaiko gimimo išvis nebuvo. Po daugybės
išpuolių iš visuomenės pusės Diana savo socialiniuose tinkluose patalpino fotografiją su naujagimiu ir
trumpai parašė: Mes tokie pat žmonės kaip ir visi kiti, ir labai laimingi kartu.

Dabar mums tai atrodo nesąmonė ir kažkas keisto, nesuprantamo ir netgi nemalonaus. Bet kas žino, kas
bus po kelių dešimčių metų? Galbūt keisti lytį bus taip pat kasdieniška ir kiekvienas galės savo gyvenimo
eigoje tapti tai vyru, tai moterimi, pagal pageidavimą. Ką jūs apie tai manote?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page