Gyvūnai

Šeima taip norėjo pasiimti benamę katę, kad net pastatė jai nuosavą namą

Rene gyvena su savo vyru nedideliame jaukiame nuosavame name. Jauna pora kol kas neturi vaikų ir visą savo meilę atiduoda numylėtiniams – katėms. Ir nors katinėliai gyvena name, jie turi nuosavą „catio“ – specialią erdvią vietą kieme, kur yra viskas laisvam, sočiam ir laimingam gyvenimui. Čia ir jaukūs namukai su gultais, ir laipynės, ir, žinoma, skanus sveikas maistas bei vanduo.

Visa tai jiems pastatė Rene vyras, o ji pati skiria savo keturkojams draugams įrašus socialiniuose tinkluose, kur jos numylėtinių gyvenimą stebi dešimtys tūkstančių gerbėjų. O įdomiausios foto bei video surenka šimtus tūkstančių peržiūrų ir „patiktukų“. Taip vos prieš porą mėnesių mergina publikavo TikToke video su savo nauju globotiniu katinu Zigy, kuris gardžiai graužia pomidorą, beveik užkąsdamas jį nuosava uodega. Video jau turi apie 10 milijonų peržiūrų!

Zigy istorija labai įdomi. Iš pradžių Rene turėjo du katinus – Džerį ir Lokį, kasdien pas juos ateidavo benamis katinas, kuris pavyzdžiai žiūrėdavo, kaip gentainiai linksminasi savo „catio“. Tačiau nesileido paimamas ant rankų.

Rene ėmė šerti katiną, dėjo jam dubenėlius su maistu, paskui jos sutuoktinis surentė šalia šios, jau Zigy įprastos vietos, jo nuosavą namelį. Katinas prie jo pratinosi sunkiai ir Rene ėmė galvoti, kad visos pastangos veltui.

Tačiau kartą Zigy, kaip Rene nusprendė pavadinti katinėlį, atėjo sužeistas ir pasislėpė namelyje. Mergina nukentėjusįjį nunešė pas veterinarą, Zigiui atliko operaciją ir Rene pasiėmė jį namo, ten ir išslaugė.

Kai katinas pasveiko, jis įvertino ir žmonių rūpestį, ir tą būstą, kurį jie jam surentė. Ne iškart, tačiau Zigy
tapo naminiu, susidraugavo su Lokiu ir Džeriu, o senbuviai priėmė naujoką į savo kompaniją.

Dabar Zigy gyvena namuose, pramogauja „catio“, o jei jam norisi vienatvės, lieka savo namelyje. Jis – interneto žvaigždė ir iš visko matosi, kad labai patenkintas tuo, jog suteikė žmonėms galimybę užkariauti jo pasitikėjimą.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page