Laisvalaikis

5 dalykai, po kurių vyras jūsų ilgėsis

Teigiamos emocijos.

Kiekvienas žmogus prisimena geras akimirkas tik pagal emocijas ir prisimena, faktiškai, būtent jas. Todėl jei moteris nori, kad jos vyras jos ilgėtųsi, ji turi jame iššaukti tik teigiamas emocijas. Reikia pasidėti į tolimąsias lentynas grubumą ir pyktį , jie jums tikrai ne pagalbininkai.

Tobulėjimas.

Žinoma, tai labai gerai, kai vyras ir moteris praleidžia kartu daug laiko. Bet kartais, būtent tas susitikimų dažnumas ir tampa nesusipratimų, nuomonių skirtumo ir skyrybų kaltininkas. Pirmiausia reikia palikti laiko sau, užsiimti savais reikalais, susitikti su draugais ir tobulėti pačiai visose sferose. Būtent tokiu atveju vyras galvos apie jus labai dažnai, juk, tik pradėdami kažką prarasti, mes suvokiam tikrąją vertę.

Išlaikyk intrigą.

Paslaptingumas turi būti moters kraujyje. Juk visi žino, kad vyras savo esybe yra medžiotojas. Jis turi užkariauti, siekti savosios moters. O tai įmanoma tik tada, kai ji įdomi savo vyrui. Todėl neverta iškart atskleisti visų kortų, pasistenkite kaip galima ilgiau ištempti šį žaidimą – grobio ir medžiotojo.

Švelnumas.

Pagal statistiką, daugumai vyrų pagrindinis dalykas santykiuose yra rūpestingumas. Todėl labai svarbu padovanoti savo partneriui būtent jį. Daugiau sužinokite apie vyrą, domėkitės jo gyvenimu. Moteris – jaukumo ir šilumos simbolis, padarykite taip, kad vyro buvimas jūsų draugijoje būtų maksimaliai komfortiškas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page