Idomybes

5 tipai moterų, į kurias atkreipia dėmesį visi vyrai, nepriklausomai nuo amžiaus

Keičiasi laikai ir mados, bet šie 5 tipažai moterų visada žavėjo ir žavės.

Žirgą žvilgsniu sustabdys

Ši moteris ir lentyną prikals, ir kraną tekantį pataisys, ir mokesčių deklaraciją sau ir pažįstamiems užpildys. Ji protinga, nepriklausoma ir įdomi asmenybė, kuriai nereikia svetimo pritarimo. Vyras retai girdi skundus iš šio tipo moters, kartais jam net atrodo, kad ji kuo puikiausiai apsieis ir be jo. Tai gąsdina ir verčia labiau vertinti santykius.

Jūs atvira bendravimui, pasiruošusi padėti artimiems žmonėms, bet pačios retai prašote pagalbos. Jūs neturite laiko isterikoms, barniams dėl to, kad jis „pasižiūrėjo susidomėjęs į kitą moterį“.

Šviesi Nimfa

Ji žvelgia patikliomis akimis į savo vyrą, o jis jaučiasi dievybe. Ši moteris – amžina mergaitė, sugebantis stebėtis paprastais dalykais, džiaugtis smulkmenomis ir vertinti kiekvieną gyvenimo akimirksnį. „Nimfos“ – tai retas moterų tipažas. Su amžiumi sudėtinga netapti labiau apskaičiuojančia ir ciniškesne.

Moteris-paveikslėlis

Tokia moteris žavingai atrodo netgi susivėlusiais po miego plaukais ir užmiegotomis akimis. Vyrai užsižiūri į jas kavinėse, stebėdami, kaip ji valgo salotas, o baseine ir pliaže ji per akimirksniu tampa dėmesio centru.

Jūs labai prisižiūrinti, pasitempusi: kartais tai iš tiesų gamtos dovana, bet dažnai – nuolatinio darbo su savimi rezultatas. Jūs žinote, kaip pabrėžti savo figūros privalumus ir mokate išsirinkti tinkamus drabužius.

Ledi

Moteriškų gudrybių nemoko institutuose ir mokykloje, o gaila, juk tada šis moters tipas būtų kur kas labiau paplitęs, o laimingų šeimų būtų šiek tiek daugiau. Jūs protinga, bet nedemonstruojate savo žinių, nedemonstruojate savo pranašumo prieš vyrą, net jei jis kalba kvailystes.

Jūs mokate būti tuo pačiu „kaklu“, kuris vikriai sukinėja „galvą“, kad visa šeima judėtų sėkmės link.

Pašėlusi laisvamanė

Ji ne tik nepavaldi laikui, bet ir taisyklėms. Šios moterys – išsigelbėjimas vyrams, kuriuos „įvarė“ į rėmus. Su pašėlusia laisvamane galima būti savimi, mėgautis gyvenimu ir negalvoti apie prietarus ir normas. Kai vyrai pavargsta nuo tuščių gražuolių, būtinai susižavi šiomis nepaprastomis moterimis.

Dažnai apie tokių moterų išvaizdą vyrai sako „tai ne mano tipažas“, bet būtent dėl tokių moterų vyrai pameta galvas ir praranda sveiką nuovoką.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page