Laisvalaikis

7 sielų giminystės požymiai

Taigi, 7 sielų giminystės požymiai (pagal daktarės Karmen Harra teoriją)

  1. Tai vyksta iš vidaus.

Sunku aprašyti visus tuos jausmus, kuriuos jums sukelia gimininga siela. Tai stipri, gili ir ilgai trunkanti emocija, nepasiduodanti aprašoma žodžiais.

  1. Flashback’ai

Jei žmogus yra jūsų gimininga siela, yra didžiulė tikimybė, kad praeitame gyvenime jūs jau buvote kartu. Gali būti, kad jus persekioja kažkoks deja vu jausmas, kad seniai seniai su jumis jau tai vyko, bet kitomis aplinkybėmis.

  1. Jus tiesiog traukia vienas prie kito.

Ar jums teko sutikti žmonių, kurie užbaigia vienas kito sakinius? Kai kurie pavadins tai ilgai kartu praleisto laiko pasekme, bet aš asmeniškai vadinu tai giminišku ryšiu. Jis gali nusistovėti tarp jūsų ir jūsų geriausio draugo ar motinos, bet iš tikrųjų jis atsiskleidžia tik su partneriu.

  1. Jūs įsimylite net jo (jos) trūkumus.

Idealių santykių nebūna, net tarp giminingų sielų. Bet ryšį tarp pastarųjų žymiai sunkiau sugriauti. Giminingos sielos lengviau už kitus moka priimti ir įsimylėti partnerio trūkumus.

  1. Viskas labai rimta.

Giminingų sielų santykiai gali būti žymiai rimtesni ir aktyvesni už įprastus santykius tiek gerąja, tiek blogąja to žodžio prasme. Svarbiausia – net pačiais nepalankiausiais periodais likti susitelkus į problemos sprendimą ir stengtis išvysti šviesą tunelio gale.

  1. Jūs dviese prieš visą pasaulį.

Giminingos sielos dažnai žiūri į savo santykius kaip į priešpriešą visam likusiam pasauliui. Jie jaučiasi tokie „surišti“, kad kol jų partneris žengia su jais koja kojon, jie pasiruošę ir nori imti iš gyvenimo viską.

  1. Psichiškai jie neatsiejami vienas nuo kito.

Tarp giminingų sielų dažnai nusistovi toks pat psichinis ryšys, kaip ir tarp dvynių. Taip, jie gali tuo pat metu siekti telefono, kad paskambintų vienas kitam. Ir nors gyvenimas kartais gali jus išskirti, bet jūsų protai visada dirbs unisonu.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page